ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nije fake, uzmu ti pare. Salu na stranu, ne kupuj te bonove. Novac davaj samo direktno u ruke.
Pod fake mislim da hoce odma da uplatis bilo a bon ili neki drugi oblik. Ako te ona odmah nakon tvog bona blokira i odjebe, nije li to fake. S druge strane nemas uopce pojma s kim pricas , moze biti neki debeli smrdljivi tip s druge strane
 
Meni je prije par dana jedna napisala da moze na ruke i dala mi adresu, ja otisao i ispred zgrade kazem tu sam, a ona kaze ajde kad si veec tu svrati do pumpe pa uzmi bon!!! Odma sam je odjebao i nasao drugu
 
Pod fake mislim da hoce odma da uplatis bilo a bon ili neki drugi oblik. Ako te ona odmah nakon tvog bona blokira i odjebe, nije li to fake. S druge strane nemas uopce pojma s kim pricas , moze biti neki debeli smrdljivi tip s druge strane

Znam sta mislis pod fejk. Za sve koji citaju (jos jednom da napisem), ne uplacujte nikakav bon niti ista slicno. Samo kes u ruke i to je to.

Dok god bude likova koje uplacuju bonove bice i scammera.
 
Sad bio kod ove debele ima prek 80 kila..
Neuredna smrdi imao sam sex o sad idem doktoru sav sam se ošugao sve me svrbi užas
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh