Za cure samo - ajmo malo o momcima

Vas pet od 500 ima 600 kn u dzepu. Ej... Debosi. Vracala sam ljude ispred haustora jer sam pet puta ponovila jel cijena ok, je, je.. I pred haustorom pitam jos jednom jel cijena ok, ne snizavam cijenu u prostoru? A onda nista🤣🤣🤣
Pa zasluzujete najodvratniju narkomanku mogucu
Ak si zgodna javi se, ja imam 600 kn u džepu i trazim nesto za stalnije, ne volim mijenjati ak je dobro...
 
I ajd lovu na stranu sad...
Od kud vam ideja ispitivati curu jel ima decka, javljati joj se na privatne mreze, presretati je na ulici? Kako mene apslolutno nista ne zanima o vama. Ni koga imate ni s kim ste i s cim se bavite i NIKAD nikoga to ne pitam. Izadjes kroz vrata i to je buraz kraj price. Kakve porukice, kakva sranja. Ja znam zasto sam ja tamo, za sat vremena VASEG uzitka, a zasto vi ne znate svoju ulogu da ste klijent nikada mi nece biti jasno...
 
I ajd lovu na stranu sad...
Od kud vam ideja ispitivati curu jel ima decka, javljati joj se na privatne mreze, presretati je na ulici? Kako mene apslolutno nista ne zanima o vama. Ni koga imate ni s kim ste i s cim se bavite i NIKAD nikoga to ne pitam. Izadjes kroz vrata i to je buraz kraj price. Kakve porukice, kakva sranja. Ja znam zasto sam ja tamo, za sat vremena VASEG uzitka, a zasto vi ne znate svoju ulogu da ste klijent nikada mi nece biti jasno...
I o ovome povedite racuna.
Niste tu da se zenite, niti ste ijednoj interesantni po tom pitanju.koliko god pizdili na ovoj stranici radi toga.
 
Pa vi idete takvima jer ste vi njihov rang. Znaci... Sve ovo sto sam ja nabrojala, nadrogirane spodobe su vas rang.
Kad se nade zena koja je profi, koja vas ostavi puno vrijeme i jos preko toga, koja je cista, zdrava, mirisna i nasminkana, i ponudi vas picem vi jadnici se pokusavate utrpat da bi vam popustila da dolazite za dzabe jer mislite da ste nekoj interesantni. Kad kupis jebeno pecivo u pekari platis i ides ca. Ne maltretiras zenu porukama pozivima i "ja bi dosao samo da te vidim i zagrlim ljubavi" spikom. Niste profesionalni ni najmanje. Zato imate to sto imate
Ja ne znam koji ti forum citas, ali na ovom forumu se pisu recenzije i upozorava na kurve narkomanke i da se takvima ne ide, tako da to nije nas rang, nego po takvima i pljujemo ovdje. A to sto pokusavamo spustit cijenu, ti slobodno kazes ne, kao sto i kazes i ćao. Ak se okrene ne pases mu, ako ostane, ti si dobila svoju svotu koju si trazila. U cem je problem? U ovima kaj ti ne zele dati 600kn jer im toliko ne vrijedis? Salje ljubavne poruke, pa valjda koristis drugi broj za ovaj posao, kad si neaktivna i mob je neaktivan. Ak salje poruke dok si aktivna pa jednostavno seen i bok.
 
Ti ces nekome odredjivati vrijednost?! Sorry znam da je na 6000 kn place 600 kn puno, ali i meni su Maldivi skupi pa se ne prijavljujem u agenciju
Pa ti si sama sebi odredila vrijednost, na meni je zelim li platiti tebi 600 kn ili nekoj drugoj koja je sebi odredila cijenu 500. Ako procijenim da si mi privlačna ko i ta za 500, pitam jel ide za 500 ak ide, ide, ak ne ide, ode ja kod ove za 500.
 
Ja ne znam koji ti forum citas, ali na ovom forumu se pisu recenzije i upozorava na kurve narkomanke i da se takvima ne ide, tako da to nije nas rang, nego po takvima i pljujemo ovdje. A to sto pokusavamo spustit cijenu, ti slobodno kazes ne, kao sto i kazes i ćao. Ak se okrene ne pases mu, ako ostane, ti si dobila svoju svotu koju si trazila. U cem je problem? U ovima kaj ti ne zele dati 600kn jer im toliko ne vrijedis? Salje ljubavne poruke, pa valjda koristis drugi broj za ovaj posao, kad si neaktivna i mob je neaktivan. Ak salje poruke dok si aktivna pa jednostavno seen i bok.
Poanta je u DEBILIZMU. Jer ja znam kako ja u zivotu funkcioniram i naprosto mi je tesko vjerovati da netko moze biti toliko glup. Ovo je stvarno stanje scene. Scenom hodaju ljudi koji NEMAJU NOVCE. Preko telefona se zgrazas na malu svotu novaca a zoves jer si jadnik i jer zelis nekoga poniziti. Cjenkanje je ponizavanje u SVAKOM poslu. Ja se NIKADA ni u jednoj situaciji ne cjenkam, a ako je usluga dobra ostavim i vise od dogovorenog. Ne mogu vjerovati da postoje toliko glupi ljudi koji se ne mogu npr javiti u 17 h, doci cu u 19 i onda dodu u 19.znanstvena fantastika. Ne mogu vjerovat da postoje ljudi koji te presrecu na cesti(bas danas se dogodilo), ne mogu vjerovat da netko misli da JA s njim planiram bilo sto vise od POSLOVNE SURADNJE. Ne mogu vjerovat da postoje ljudi koji ce te dodavati na drustvenim mrezama i slati ti poruke. Naravno da imam drugi broj, promijenila sam ga bas radi takvih umobolnika.
 
Pa ti si sama sebi odredila vrijednost, na meni je zelim li platiti tebi 600 kn ili nekoj drugoj koja je sebi odredila cijenu 500. Ako procijenim da si mi privlačna ko i ta za 500, pitam jel ide za 500 ak ide, ide, ak ne ide, ode ja kod ove za 500.
Nemas ti sto procijenjivati, jel cujes ti sebe? Ti si dosao u stan. Pitanje je jel ostajes ili odlazis. Ako ostajes ako si iole normalan placas CIJENU KOJU SMO DOGOVORILI PREKO TELEFONA.
Uostalom, ekipa sa placom ispod 10.000 kn sramota sto uooce ikuda idu.
 
Ja ni ne tajim tko sam. Malo sam vas dosla spustit na zemlju. Citam razne vase idiotarije o navodnim ciframa koje placate a realnost je da ih u zivotu nistd vidjeli, vidim i dalje se ruje po privatnosti i zaradama cura... Eto sad ste culi koliko ste situirani i korektni iz prve ruke. A da vas slusam svaki dan na telefon vjerojatno bih se i ja pocela drogirati srecom nema potrebe.
 
Uostalom, ekipa sa placom ispod 10.000 kn sramota sto uooce ikuda idu.
Shvaćam da ovaj posao nije lak. On sa sobom nosi određene rizike i izazove, a najteže je uvijek s ljudima. Shvaćam da postoji svakakve klijentele - neodgovorne, nepouzdane, škrte, opasne, bolesne... Shvaćam i da je "priručnik za idiote" bio davanje oduška zbog vrlo nezgodne situacije koja se dogodila na isti dan, no također je čisto traženje svađe. Naravno da se klijentela s foruma našla uvrijeđena jer se mi suočavamo s potpuno drugim nizom problema u ovome svijetu, bilo da se radi o usluzi za 400 hrvatskih ili europskih. Istina je da strpljenje obje strane usluge postaje sve tanje što duže se čovjek nalazi u tim vodama te naposljetku krećemo s prenaglim reakcijama na bezopasna pitanja i zahtjeve. Znaš da nikoga nećeš preodgojiti i na tebi je da sukladno time živiš u granicama svoje sigurnosti i ugodnosti, kao što i mi pokušavamo. To ne bi smjelo biti ništa za zamjeriti, a ako netko zamjeri tada zaista nije do nas. Nismo svi fer i korektni, mada ipak vjerujem kako većina pokušava biti. Osobno ne tražim popuste ako pokušavam kupiti auto za 200 000 kuna pod izlikom da nemam dovoljno para, niti se hvalim teti na blagajni kada kupujem kruh time što u novčaniku imam para za kupit njih deset. U potpunom si pravu kada kažeš da zaista nije moja niti ičija briga koliko ti zarađuješ u svome poslu, tako da zaista ne vidim razlog da bi osobu koja meni pruža uslugu trebalo biti briga koliko ja zarađujem i na što trošim dokle god ispoštujem dogovorenu tarifu koja odgovara objema stranama. Radilo se o 300 ili 6000 je zaista manje bitno jer na kraju dana svi tražimo poštovanje. To se pak novcima ne može kupiti.
 
Nemas pare, uci brate povijest doma. Neces jebat al bar neces budalastine pisati po portalima.
Shvaćam da ovaj posao nije lak. On sa sobom nosi određene rizike i izazove, a najteže je uvijek s ljudima. Shvaćam da postoji svakakve klijentele - neodgovorne, nepouzdane, škrte, opasne, bolesne... Shvaćam i da je "priručnik za idiote" bio davanje oduška zbog vrlo nezgodne situacije koja se dogodila na isti dan, no također je čisto traženje svađe. Naravno da se klijentela s foruma našla uvrijeđena jer se mi suočavamo s potpuno drugim nizom problema u ovome svijetu, bilo da se radi o usluzi za 400 hrvatskih ili europskih. Istina je da strpljenje obje strane usluge postaje sve tanje što duže se čovjek nalazi u tim vodama te naposljetku krećemo s prenaglim reakcijama na bezopasna pitanja i zahtjeve. Znaš da nikoga nećeš preodgojiti i na tebi je da sukladno time živiš u granicama svoje sigurnosti i ugodnosti, kao što i mi pokušavamo. To ne bi smjelo biti ništa za zamjeriti, a ako netko zamjeri tada zaista nije do nas. Nismo svi fer i korektni, mada ipak vjerujem kako većina pokušava biti. Osobno ne tražim popuste ako pokušavam kupiti auto za 200 000 kuna pod izlikom da nemam dovoljno para, niti se hvalim teti na blagajni kada kupujem kruh time što u novčaniku imam para za kupit njih deset. U potpunom si pravu kada kažeš da zaista nije moja niti ičija briga koliko ti zarađuješ u svome poslu, tako da zaista ne vidim razlog da bi osobu koja meni pruža uslugu trebalo biti briga koliko ja zarađujem i na što trošim dokle god ispoštujem dogovorenu tarifu koja odgovara objema stranama. Radilo se o 300 ili 6000 je zaista manje bitno jer na kraju dana svi tražimo poštovanje. To se pak novcima ne može kupiti.
Nasli ste se uvrijedenima jer netko ovo shvaca kao posao i cijeni svoje vrijeme i ne trpi bahatost i cjenkanje?
 
Ne mozes traziti postovanje ako nisi postovao.
Ne mozes traziti diskreciju ako nisi diskretan.
Kako meni nikad nije palo da prva okrenem bilo ciji broj, bilo kojeg klijenta ikada? Kako meni nije palo na pamet da prilazim nekome na ulici? Zato jer sam zaboravila tko ste kad ste prosli kroz vrata. I tako treba biti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh