Za cure samo - ajmo malo o momcima

Ajmo realno sad, ja mislim da ovaj forum ima svrhu da se napisu recenzije i neka vlastita iskustva s odredenim damama. Na forumu se natalozilo svega i svacega. Svaciji ukus je razlicit i svako voli nesto drugo. Nekom je neka cura super, a nekom bezveze, nekom je usluga super, nekom nije. U vecini slucajeva smatram da su recenzije od svakog objektivne i tu i tamo se da neki subjektivni sud, ali nema potrebe da dolazi do toga da se vrijeđa na oba fronta. Zato jer je neko napiso nesto lose sad se cijela muska populacija s foruma pljuje. Nema smisla, samo primirje, ljubav i mir
 
Svak moze karat..ako moj poznanik bez zubiju moze uvatit neku debelu prasicu pijanu onda moze svatko..davno je stari galeb naucija nas mladice prijo i debela zena triba ljubavi..zato momci vidit cete bolje zgodnije a jebat cete ruznije...zena je dobila picku da prima i nije sapun da ce se potrosit,kad zena pametuje u sexu(ti njoj kad svrsis reci sta se mene tice ti si jebana) koja je to ikona bila
Nije mi to to. Mora biti normalna i držati do sebe.
 
ne čitam iskreno cile komentare tvoje jer me zatupljuju

Ono kad "čistokrvni intelekt" podrijetla Austrougarskih štalara prizna da ga komentari kako sam kaže jedne obične k*rve zatupljuju.

Na forumu ima jako puno ljudi iz Bosne i Hercegovine, vrijeđati i ponižavati bilo koga na nac. i etničkoj osnovi/pripadnosti mogu samo tovari i kamenjarci kao što si ti i tebi slični.

Idi na kamenjarske portale ala Poskok i Dnevnik ba pa se tamo krilataj buzdovanu jedan !

Toliko od mene.

Ende
 
Ono kad "čistokrvni intelekt" podrijetla Austrougarskih štalara prizna da ga komentari kako sam kaže jedne obične k*rve zatupljuju.

Na forumu ima jako puno ljudi iz Bosne i Hercegovine, vrijeđati i ponižavati bilo koga na nac. i etničkoj osnovi/pripadnosti mogu samo tovari i kamenjarci kao što si ti i tebi slični.

Idi na kamenjarske portale ala Poskok i Dnevnik ba pa se tamo krilataj buzdovanu jedan !

Toliko od mene.

Ende
Tovari su venecijanci talijani mleci blitvari nismo austrougari..malo povijesti nebi skodilo...austrougari su pretezito bili zagreb i tako...povijest mozda 6 razred osnovne skole...kamenjarski portali su pretezito bosanski koje si nabrojija dalmatinski slobodna dalmacija zadarski list i tako...kakav je dobar bosanac,mrtav hahahhaa
 
Mislim da si na krivom mjestu,cure koje se tu i na PO oglašavaju,teško da drže do sebe.Ne bi se oglašavale da drže do sebe.Tak si ja barem mislim.
Prika tesko je to objasnit neukim ljudima,ali jos smisnije je da kurabe misle da nesto vride sta se oglasavaju i primaju nas zmazane svakakve za koju stoticu i one imaju svoje ja hahah
 
Ajmo realno sad, ja mislim da ovaj forum ima svrhu da se napisu recenzije i neka vlastita iskustva s odredenim damama. Na forumu se natalozilo svega i svacega. Svaciji ukus je razlicit i svako voli nesto drugo. Nekom je neka cura super, a nekom bezveze, nekom je usluga super, nekom nije. U vecini slucajeva smatram da su recenzije od svakog objektivne i tu i tamo se da neki subjektivni sud, ali nema potrebe da dolazi do toga da se vrijeđa na oba fronta. Zato jer je neko napiso nesto lose sad se cijela muska populacija s foruma pljuje. Nema smisla, samo primirje, ljubav i mir
Ma sve je ovo zajebancija..otvorila se ova tema pa da malo bude in,recenzije i sve idemo na brazilke i tako teme...ovo je vise da bude 21 stoljece da muski i zene budu ravnopravne...sta je gore od muskarca koji misli da je pametan?zena koja misli da je pametna..
 
Tovari su venecijanci talijani mleci blitvari nismo austrougari..malo povijesti nebi skodilo...austrougari su pretezito bili zagreb i tako...povijest mozda 6 razred osnovne skole...kamenjarski portali su pretezito bosanski koje si nabrojija dalmatinski slobodna dalmacija zadarski list i tako...kakav je dobar bosanac,mrtav hahahhaa
Halo stručnjak, daj se malo potrudi i zagrebi malo dublje a ne samo po površini, ili stvarno ne znaš ili si talijunaš pa namjerno iskrivljuješ povijest. Kraljevina Dalmacija je od 1815. godine direktno pod upravom Beča odnosno austrijski dio dvojne monarhije Austro-ugarske do 1918. godine.
A o Hrvatima Bosne i Hercegovine čkomi, i nemoj ni slova pisati, jer o njihovoj pismenosti dovoljno govori to da je jedini hrvatski nobelovac za književnost Ivo Andrić, a po stažu najdugovječniji ravnatelj Hrvatskog leksikografskog zavoda "Miroslav Krleža" bio je Tomislav Ladan (zanimljivo oba iz Bugojnu susjedne župe Travnik), ako treba može još o doprinosu Bosanaca našoj hrvatskoj pismenosti i književnosti... a što se tiče Bugojna pa profesor i dekan Pravnog fakulteta u Zagrebu bio je Vladimir Bajer rođeni bugojanac, vidim da se strastveni kladioničar pa malo se spomeni bugojanskih nogometaša.... i na koncu zapitaj se kako to da su baš Vran planinu u okolici Bugojna izabrali pripadnici skupine Feniks!!!!!
I da, nisam Bosanac, nisam Hercegovac, ali volim svakog Hrvata i poštujem svakog čovjeke ako je čovjek bez obzira na boju, vjeru i naciju.
 
Halo stručnjak, daj se malo potrudi i zagrebi malo dublje a ne samo po površini, ili stvarno ne znaš ili si talijunaš pa namjerno iskrivljuješ povijest. Kraljevina Dalmacija je od 1815. godine direktno pod upravom Beča odnosno austrijski dio dvojne monarhije Austro-ugarske do 1918. godine.
A o Hrvatima Bosne i Hercegovine čkomi, i nemoj ni slova pisati, jer o njihovoj pismenosti dovoljno govori to da je jedini hrvatski nobelovac za književnost Ivo Andrić, a po stažu najdugovječniji ravnatelj Hrvatskog leksikografskog zavoda "Miroslav Krleža" bio je Tomislav Ladan (zanimljivo oba iz Bugojnu susjedne župe Travnik), ako treba može još o doprinosu Bosanaca našoj hrvatskoj pismenosti i književnosti... a što se tiče Bugojna pa profesor i dekan Pravnog fakulteta u Zagrebu bio je Vladimir Bajer rođeni bugojanac, vidim da se strastveni kladioničar pa malo se spomeni bugojanskih nogometaša.... i na koncu zapitaj se kako to da su baš Vran planinu u okolici Bugojna izabrali pripadnici skupine Feniks!!!!!
I da, nisam Bosanac, nisam Hercegovac, ali volim svakog Hrvata i poštujem svakog čovjeke ako je čovjek bez obzira na boju, vjeru i naciju.
Svaka cast
 
Halo stručnjak, daj se malo potrudi i zagrebi malo dublje a ne samo po površini, ili stvarno ne znaš ili si talijunaš pa namjerno iskrivljuješ povijest. Kraljevina Dalmacija je od 1815. godine direktno pod upravom Beča odnosno austrijski dio dvojne monarhije Austro-ugarske do 1918. godine.
A o Hrvatima Bosne i Hercegovine čkomi, i nemoj ni slova pisati, jer o njihovoj pismenosti dovoljno govori to da je jedini hrvatski nobelovac za književnost Ivo Andrić, a po stažu najdugovječniji ravnatelj Hrvatskog leksikografskog zavoda "Miroslav Krleža" bio je Tomislav Ladan (zanimljivo oba iz Bugojnu susjedne župe Travnik), ako treba može još o doprinosu Bosanaca našoj hrvatskoj pismenosti i književnosti... a što se tiče Bugojna pa profesor i dekan Pravnog fakulteta u Zagrebu bio je Vladimir Bajer rođeni bugojanac, vidim da se strastveni kladioničar pa malo se spomeni bugojanskih nogometaša.... i na koncu zapitaj se kako to da su baš Vran planinu u okolici Bugojna izabrali pripadnici skupine Feniks!!!!!
I da, nisam Bosanac, nisam Hercegovac, ali volim svakog Hrvata i poštujem svakog čovjeke ako je čovjek bez obzira na boju, vjeru i naciju.
Ajme obavijesti mi dolaze..aaaaa aaaaa aaaa za mene je Hrvat koji placa porez i zivi kod nas...hercegovci su bosanci i nikad nece bit Hrvati...ovo ide u sferu kao rusi su prije stotine godina bili svugdi i sad zele opet...hrvtaska granica je od 91 i mi smo Hrvati a ovo ostalo ajme aaa aaaa aaa aaa...povijest je zato i povijest old prika...moja sukunsukund baba se jebavala sa paulom pa sam blitvar?ovo je shema sta si napisa ka moji starci nasa familja seze u 1654u dalamciju..stari boli me kujac reka bi jajan Hrvatska je od 91 a ovi hercegovci andric i koje si nabrojija su za mene bosancerosi erosi
 
Aaaaa aaaaa aaaaaa aaaaa i vise ka tovar postujem purgere slavonce nase istrane licane ma od dubrovnika do vukovara to su Hrvati bija on katolik musliman pravoslavac ako zivi u granicama nase drzave i placa porez on je za mene Hrvat...a ova guba hercegovacko bosanska koja nije bosanac nego ka hrvat nosi ih doma..jos bi i glasovali...amo kad ides bit pametan pa guglas neke stvari koje se uce u srednjoj skoli,old prika koja drzava dopusta dvojno drzavljanstvo osim nase i bosne?hmmm otidji u njemacku pa budi hrvat i njemac...pametujes da nisi izasa iz hrvatske al Kako si napisa Hrvat si pa te isto volim i zelim ti svako dobro tebi i tvojima ka i svim Hrvatima u nasoj drzavi i gastabajterima koji su ostavili nase drzavljanstvo...lijepa nasa domovino aaaa aaaa aaaa..ti si sigurno zagrebcanin u Hrvatskoj ja sam tovar u Hrvatskoj a heecegova je hercegovac u bosni i imaju veze s nama ka i manchester united s plasmanom lige prvaka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh