Za cure samo - ajmo malo o momcima

Znam da je ovaj forum samo za žene i unaprijed se ispričavam, ali pošto je NEMOGUĆE pronaći žensku osobu koja traži normalno,diskretno druženje bez nekih gluposti nego samo povremeno druženje i dobar seks..prinuđen sam ovdje pisati xD još jednom moje isprike i nadam se da će se naći neka dobra duša koju zanima povremeno druženje :) (htio bi nešto kao što je neka gospođa napisala u objavi prije da ima gospodina već duže vrijeme s kojim se viđa. Tako i ja tražim neku damu na dulje staze)
Link od oglasa ću staviti pa ako ima koja dama da se vidi u objavi volio bi da se javi :)

Hoces hoces haha, zauzet je komedija u oglasu, stari ako nemas za kurvu jbg
 
Pa vi ste te koje stavljate oglase sa laznim slikama i opis usluga koje ocito ne ispunjavate i uz to sve ocekujete da vas se masno plati i onda imate karaktera doci na ovaj forum i kmecat, jednostavno nemoj te se bavit time i idi te radit svaki dan 8 sati i to je to ili ispunite ono za sto vas se placa
Najbolje da odu u časne sestre
 
Napokon normalna tema....sve veliki jebaci...nama zenama gledaju i traze dlaku u jajetu ...debela,ruzna,smrdi,picka ko slapa o ostali pridjevi a sta oni misle da su bogom dani...manekeni,savrseni....uzas,jad i bijeda....a najbolje od svega samo laju i seru i vj ni ne jebu nego doma drkaju
A sve veliki oratori ovdje, spustila im se pamet u međunožje, znaju samo "imaš kontakt" i od najprobranijeg someliera spadaju na najšugavije cugere rasola. Ali ovdje svakoj nađu zamjerku i ucjenjuju jer nije mukte i nije po njihovom. Na plemenskom su stupnju razvoja
 
A sve veliki oratori ovdje, spustila im se pamet u međunožje, znaju samo "imaš kontakt" i od najprobranijeg someliera spadaju na najšugavije cugere rasola. Ali ovdje svakoj nađu zamjerku i ucjenjuju jer nije mukte i nije po njihovom. Na plemenskom su stupnju razvoja
Aj dobro vec sam se prepao da nije Irena iza ovog konentara, ali vidim da si stara clanica ovdje. Uff imam uzasne nocne more od te/tog lika i dan danas. Razmisljam da potrazim kakvog egzorcista
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh