Zašto se žene na ovom forumu stavljaju na crnu listu a muškarci ne?

Ovaj forum je napravljen da bih se ljudi družili, upoznavali,i u konačnici imali ono nešto_Ovim putem zahvaljujem onima koji su se potrudili da otvore ovaj forum da bih se ljudi družili.Ovo pišem jer mi smetaju neke stvari na forumu.Zašto se pišu brojevi pojedinih cura,zašto ih se degradira,strašno ružne stvari se govore,ali isto tako i muškarcima se radi.Ne paše svak svakome.Svi imamo slobodnu volju,oglasiti se ,zvati,i u konačnici družiti se.Ja ovde ne zastupam ničiju stranu.Samo želim pročitati vaša mišljenja.
Bježi ćerce ća odavde. Ili trolaš ili si previše naivna.
Ovaj takozvani "Ljubavni oglasnik" ima posve drugu namjenu.
Kreiran je da bi ovdje ljudi klikali na oglase, a vlasnik stranice dobio koju kintu za otvaranje "oglasa".
Dobar dio tih oglasa vodi na takozvane "dejting" stranice.
Pošalješ mejl, a onda vrlo brzo dobiješ odgovor u obliku linka na takozvanu "dejting" stranicu.

Ljubav treba tražiti na drugim mjestima.
Općenito, forume treba izbjegavati. Tu se skupljaju samo paćenici i luzeri.

Tek malobrojni pravi oglasi su od pokoje (propale) kurve i od dvije "cure" sa pimpekom koji štancaju oglase na dnevnoj bazi.
I sada bi na takvoj stranici trebalo tražiti ljubav. Hahhhaaaahhaa ...

Meni vrag opet neda mira, pa čačkam opet po ovom forumu, a samom sebi sam obećao da neću više ovdje dolaziti.
 
Bježi ćerce ća odavde. Ili trolaš ili si previše naivna.
Ovaj takozvani "Ljubavni oglasnik" ima posve drugu namjenu.
Kreiran je da bi ovdje ljudi klikali na oglase, a vlasnik stranice dobio koju kintu za otvaranje "oglasa".
Dobar dio tih oglasa vodi na takozvane "dejting" stranice.
Pošalješ mejl, a onda vrlo brzo dobiješ odgovor u obliku linka na takozvanu "dejting" stranicu.

Ljubav treba tražiti na drugim mjestima.
Općenito, forume treba izbjegavati. Tu se skupljaju samo paćenici i luzeri.

Tek malobrojni pravi oglasi su od pokoje (propale) kurve i od dvije "cure" sa pimpekom koji štancaju oglase na dnevnoj bazi.
I sada bi na takvoj stranici trebalo tražiti ljubav. Hahhhaaaahhaa ...

Meni vrag opet neda mira, pa čačkam opet po ovom forumu, a samom sebi sam obećao da neću više ovdje dolaziti.
Od ja u Kinu🚴
 
Ovaj forum je napravljen da bih se ljudi družili, upoznavali,i u konačnici imali ono nešto_Ovim putem zahvaljujem onima koji su se potrudili da otvore ovaj forum da bih se ljudi družili.Ovo pišem jer mi smetaju neke stvari na forumu.Zašto se pišu brojevi pojedinih cura,zašto ih se degradira,strašno ružne stvari se govore,ali isto tako i muškarcima se radi.Ne paše svak svakome.Svi imamo slobodnu volju,oglasiti se ,zvati,i u konačnici družiti se.Ja ovde ne zastupam ničiju stranu.Samo želim pročitati vaša mišljenja.
Malo si u krivu, pogledaš oglasnik i sve je jasno 😉
 
Ovaj forum je napravljen da bih se ljudi družili, upoznavali,i u konačnici imali ono nešto_Ovim putem zahvaljujem onima koji su se potrudili da otvore ovaj forum da bih se ljudi družili.Ovo pišem jer mi smetaju neke stvari na forumu.Zašto se pišu brojevi pojedinih cura,zašto ih se degradira,strašno ružne stvari se govore,ali isto tako i muškarcima se radi.Ne paše svak svakome.Svi imamo slobodnu volju,oglasiti se ,zvati,i u konačnici družiti se.Ja ovde ne zastupam ničiju stranu.Samo želim pročitati vaša mišljenja.
To je rizik profesije kojom se cure bave. Recenzije su ponekad grube, ali tako je to u svijetu prostitucije. Nitko ne stavlja ni OIB, ni kućni telefon, ni ime i prezime. Stavlja se "službeni" broj moba, a ne privatni. Nisam dugo ovdje, ali sam u ovih 5 ili 6 dana zapamtio da je Viki super, da Marica pruža najbolje pušenje i da je neka Tea vrlo sexy. O Brazilkama niti ne čitam jer osobno znam iz Rio de Janeira kakve su i ne pada mi napamet plaćati 1.500 kuna, kada za 3.500 kuna iz Venecije letim za Rio, gdje jedem u Marius Degustare Leme

s prelijepim Brazilkama.
 
Ovo je već crni humor . U pravu si , trebalo bi napraviti crnu listu za klijente i da svaka kurva iz oglasnika lijepo ocjeni klijenta i stavi njegov broj telefona ili po mogućnosti i neku profilnu sliku 😂😂😂😂😂
 
Ovo je već crni humor . U pravu si , trebalo bi napraviti crnu listu za klijente i da svaka kurva iz oglasnika lijepo ocjeni klijenta i stavi njegov broj telefona ili po mogućnosti i neku profilnu sliku 😂😂😂😂😂

Ovo zapravo i ima smisla (bez profilne slike i odavanja osobnih informacija).
To postoji u UK, pogledaj Adultwork.com
Kada bookiraš tamo prostitutku, ona ti može ostavit tzv. "Feedback", dakle i klijenti i prostitutke imaju svoje recenzije. I žene tamo mogu vidjet koga izbjegavat, koga ne itd..imaju i vlastiti forum za eskortuše.

Ima loših prostitutki, al jos više ima pacijenata po onome što sam vidio, dakle tipovi koji dođu i izgledaju/smrde kao da ih je poplava donijela, krše njezine granice, prijete, dolaze nenajavljeno, vulgarni su...to su činjenice.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh