VUKOVARSKO SRIJEMSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja bio par puta uhvatio bio Leu i jebavo je neko vrijeme cura se voli jebat a nije ju teško smuvat. I glumi neku damu na visokoj eliti. Sad navodno ima decka
 
Šta se dogodilo s tom ivanicom 44 prije je bila i na insta aktivna sad koda je u zemlju propala jel ima ko kakvih info
 
Ovdje se nasmijati samo moze 😂 jel kuzite da odavanjem imena, stavljate te cure u opasnost, jer i murija provjerava... Nijedna od navedenih ne prodaje svoje tijelo, dakle fulali ste. U Vinkovcima inače ljudi ne drukaju, pa necete iz glasina ništa saznati, znam i boga i vraga u svom gradu, za novce me ne zanimaju, ali stvarno nemojte stavljati imena i prezimena, imate inbox pa tamo to, mislim da je fer. LP
 
Boli vas racku za 1,5 h ste u Begesu , a za 30 min u Madjarskoj.
Iz VSŽ pretpostavljam da se mora iz Vinkovaca do Bg nema 1,5h vec puno više, mađarska isto tako.. Jednom i vise nikada u mađu išao, izvozale me u neka manja mjesta pored Pecuha gdje nema signala, ni taxy nije uspio naci adresu, jedina sto je mogla je bila narkomanka koja je taman docekala dilera, kasnije sam tek skuzio u kakvom kvartu sam bio kod nje, mogao glavu izgubiti samo tako, nesta 5 dijamanata se zove, ako tko bude isao u Pecuh izbjegavajte kvart taj, imao sam srece sto je oluja bila pa nije bilo nikoga.
 
Šta je ovo Vukovar i Vinkovci imaju curu na EGE. Profili nazalost izgledaju lazni kao da netko testira koliki bi promet bio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh