Veliki Klitoris

I ak sad svi njubisi počnete zvat je, prasica će opet dić cijenu pa će bit 50e sam da ti je pokaže, pa još 50 da lizneš😂
 

Javi onda za nju
Niš posebno. Cura je mlohava. Nije debela ali je mlohava, nije utegnuta. Dosta blijeda, kao da godinu dana sunca nije vidjela. Možda narkomanka? Ima velike tetovaže po rukama, kao muško. Meni je to turn off. Sviđa mi se kako masira iako me nije bogzna kako napalila. Pušila solidno, s kabanicom, uzela 50evrica.
Jebat nije dala ni uz nadoplatu. Neću ponovit.
 
Niš posebno. Cura je mlohava. Nije debela ali je mlohava, nije utegnuta. Dosta blijeda, kao da godinu dana sunca nije vidjela. Možda narkomanka? Ima velike tetovaže po rukama, kao muško. Meni je to turn off. Sviđa mi se kako masira iako me nije bogzna kako napalila. Pušila solidno, s kabanicom, uzela 50evrica.
Jebat nije dala ni uz nadoplatu. Neću ponovit.
Mimi je stvarno dobru pušila.
 
Niš posebno. Cura je mlohava. Nije debela ali je mlohava, nije utegnuta. Dosta blijeda, kao da godinu dana sunca nije vidjela. Možda narkomanka? Ima velike tetovaže po rukama, kao muško. Meni je to turn off. Sviđa mi se kako masira iako me nije bogzna kako napalila. Pušila solidno, s kabanicom, uzela 50evrica.
Jebat nije dala ni uz nadoplatu. Neću ponovit.
Ovdje je Mimi spomenuta u kontekstu klitača, a ne tetovaža...Kak vam se sviđa taj dio?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh