Veličina penisa

Anketa za žene: pale me manji penisi

  • da

    Glasova: 28 13,5%
  • ne

    Glasova: 101 48,8%
  • ne manji od 7 cm u erekciji

    Glasova: 35 16,9%
  • nije mi važna veličina

    Glasova: 43 20,8%

  • Ukupno glasača
    207
Moj je 14-15 u erekciji i nije mi jasno dal je mali,srednji . Jednom ja pitao jednu maserku šta misli o mome jer masa njih piše da im je 20+ . Samo se nasmijala i rekla mi da večina laže,da je moja veličina OK
 
Pa frende kaj nas jebeš onda tu po forumu?! Odi van večeras (solo naravno, nemoj furat frendove ni slučajno), popni se na šank u Ritzu i sam izvadi pitona iz gaća... ak si tako zgodan intelektualac kakvim se prikazuješ sigurno će jedna htjet s tobom doma...
Nisam iz Zg i ne vadim kite van haha
 
Pa frende kaj nas jebeš onda tu po forumu?! Odi van večeras (solo naravno, nemoj furat frendove ni slučajno), popni se na šank u Ritzu i sam izvadi pitona iz gaća... ak si tako zgodan intelektualac kakvim se prikazuješ sigurno će jedna htjet s tobom doma...
Hahaha..., ovo me podsjetilo na neke davne, studentske dane... Bio u škvadri jedan što je doslovno imao "pitona"..., al ga nekako nisu baš išle cure... Bili mi jednu večer u nekoj birtiji, uz šank, konobarica zgodna do bola, već bio fajrunt, mi pripiti (pošteno) i kao mi mu ju "namještamo", (možeš si misliti kako smo joj bili zabavni na kraju dana), nagovaramo ju da prihvati poziv za čvenk i netko kaže "kolikog ima"... A ona: Ne vjerujem, daj pokaži! On ni pet ni šest, skrene iza šanka (na onaj niži dio), izvadi ga i njime lupi po šanku! Cura se doslovno skljokala, onesvijestila....!
 
Moj je tocno 12cm.nemam bas srece po oglasima jer me sve otkantaju valjda sto nisam malo više obdaren,ali mi to ne zele direktno reci da me ne uvrijede pa me otkantaju,a valjda ce se naci koja,ali nemam komplekse,kakav sam-takav sam.
Ne kužim kako te otkantaju zbog cm? Pa ne kažeš im kolik ti je? Il kažeš? Ako da, zašto pobogu???
Nije ni moj velik, spada u manje il prosječne i sa svima mi bilo super, ni jedna me ni pitala za veličinu, nit joj govorio o njoj a vjeruj mi bilo ih je jako puno
 
Ne kužim kako te otkantaju zbog cm? Pa ne kažeš im kolik ti je? Il kažeš? Ako da, zašto pobogu???
Nije ni moj velik, spada u manje il prosječne i sa svima mi bilo super, ni jedna me ni pitala za veličinu, nit joj govorio o njoj a vjeruj mi bilo ih je jako puno
Ne kužim kako te otkantaju zbog cm? Pa ne kažeš im kolik ti je? Il kažeš? Ako da, zašto pobogu???
Nije ni moj velik, spada u manje il prosječne i sa svima mi bilo super, ni jedna me ni pitala za veličinu, nit joj govorio o njoj a vjeruj mi bilo ih je jako puno
Svaka cast,mene odmah pitaju za velicinu i ja napisem i dobijem odjeb.
 
Ne kužim kako te otkantaju zbog cm? Pa ne kažeš im kolik ti je? Il kažeš? Ako da, zašto pobogu???
Nije ni moj velik, spada u manje il prosječne i sa svima mi bilo super, ni jedna me ni pitala za veličinu, nit joj govorio o njoj a vjeruj mi bilo ih je jako puno
Ma nitko ga ne otkantava kaj vam je. Druga stvar je sta bi on volio da ga to pitaju i odjebu pa da moze izdrkat . Cuj odmah ga pitaju za velicinu hahaha, kakva fantazija.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh