VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo,nakon mjesec dana pokusavanja dogovora sa Anom 21 u VZu,napokon mi odgovorila i dogovorili se za jucer u 10 navecer
Da pojasnim,pisao joj na viber,na obicne poruke i na whatsup,napokon odg na whatsup nakon mjesec dana i dog se za pusenje 200 kn
Stan kraj suda,ciglana zgrada,na ulasku do stana par pogleda,malo neugodno,prostor ok,cura me docekala u kratkim hlacicama ,bijeloj slampavoj kratkoj majci i natikacima,valjda se spremala spavat,neznam,uglavnom seksi jer je dosta mrsavije grade ,160 visine,crvena kosa,srednje duzine
Na kutnoj se skinuo pusi dobro,bez kabanice,trudi se skroz ga stavit,ali nejde joj bas,napalila me njena "spavacica" i nudio joj 200 jos za seks,odbila,nudio joj 300 i nagovarao ,pristala,seks zeljela s guza,naravno sa kabanicom,brisanje sa vlaznom
Sve zajedno oko 30 minuta 500 kn
Cura je malo teskog karaktera s pocetka neizanteresirana,ali na kraju popustila
Cak rekla da se javim ponovo
BTW citao sam da ljudi se zale na njezin neugodan miris iz pic..e ja osobno nisam primjetio
Uglavnom dobro iskustvo tko voli sitnije cure,mlada je,jos neistrosena,vidi se i neiskusna u poslu,za potrosit na lokalnoj razini prolazi
Veliki minus da se javila doslovce dva puta u mjesec dana i s tim da prvi puta nije odgovorila natrag ,a drugi put smo se dogovorili odmah
 
Evo,nakon mjesec dana pokusavanja dogovora sa Anom 21 u VZu,napokon mi odgovorila i dogovorili se za jucer u 10 navecer
Da pojasnim,pisao joj na viber,na obicne poruke i na whatsup,napokon odg na whatsup nakon mjesec dana i dog se za pusenje 200 kn
Stan kraj suda,ciglana zgrada,na ulasku do stana par pogleda,malo neugodno,prostor ok,cura me docekala u kratkim hlacicama ,bijeloj slampavoj kratkoj majci i natikacima,valjda se spremala spavat,neznam,uglavnom seksi jer je dosta mrsavije grade ,160 visine,crvena kosa,srednje duzine
Na kutnoj se skinuo pusi dobro,bez kabanice,trudi se skroz ga stavit,ali nejde joj bas,napalila me njena "spavacica" i nudio joj 200 jos za seks,odbila,nudio joj 300 i nagovarao ,pristala,seks zeljela s guza,naravno sa kabanicom,brisanje sa vlaznom
Sve zajedno oko 30 minuta 500 kn
Cura je malo teskog karaktera s pocetka neizanteresirana,ali na kraju popustila
Cak rekla da se javim ponovo
BTW citao sam da ljudi se zale na njezin neugodan miris iz pic..e ja osobno nisam primjetio
Uglavnom dobro iskustvo tko voli sitnije cure,mlada je,jos neistrosena,vidi se i neiskusna u poslu,za potrosit na lokalnoj razini prolazi
Veliki minus da se javila doslovce dva puta u mjesec dana i s tim da prvi puta nije odgovorila natrag ,a drugi put smo se dogovorili odmah
Istina,kad je trebas ne mozes je dobit onda se sam javi nakon par dana valjda dok nema nikoga.A miris iz pice barem kad sam ja bio osjetio se.Pusenje joj bas ne ide,trudi se ali se guti kad pusi.Uglavnom ponovio nebi bas zbog mirisa iz oice
 
Evo,nakon mjesec dana pokusavanja dogovora sa Anom 21 u VZu,napokon mi odgovorila i dogovorili se za jucer u 10 navecer
Da pojasnim,pisao joj na viber,na obicne poruke i na whatsup,napokon odg na whatsup nakon mjesec dana i dog se za pusenje 200 kn
Stan kraj suda,ciglana zgrada,na ulasku do stana par pogleda,malo neugodno,prostor ok,cura me docekala u kratkim hlacicama ,bijeloj slampavoj kratkoj majci i natikacima,valjda se spremala spavat,neznam,uglavnom seksi jer je dosta mrsavije grade ,160 visine,crvena kosa,srednje duzine
Na kutnoj se skinuo pusi dobro,bez kabanice,trudi se skroz ga stavit,ali nejde joj bas,napalila me njena "spavacica" i nudio joj 200 jos za seks,odbila,nudio joj 300 i nagovarao ,pristala,seks zeljela s guza,naravno sa kabanicom,brisanje sa vlaznom
Sve zajedno oko 30 minuta 500 kn
Cura je malo teskog karaktera s pocetka neizanteresirana,ali na kraju popustila
Cak rekla da se javim ponovo
BTW citao sam da ljudi se zale na njezin neugodan miris iz pic..e ja osobno nisam primjetio
Uglavnom dobro iskustvo tko voli sitnije cure,mlada je,jos neistrosena,vidi se i neiskusna u poslu,za potrosit na lokalnoj razini prolazi
Veliki minus da se javila doslovce dva puta u mjesec dana i s tim da prvi puta nije odgovorila natrag ,a drugi put smo se dogovorili odmah
Gdje se moze/smije svrsit?
 
Stvarno nitko nema pouzdan kontakt?Supruga je kod svojih tjedan dana,pa da se iskoristi 😀.lijepo bih molio ak netko ima.hvala unaprijed
 
Pozz skvadra! Evo jedno iskustvo od prije dva sata.Na Smokvi mi ostavi jedna email i tri dana se dopisujemo.Veli mi da je iz KA ali da je u VZ sad u dureku na stanu.Neka dodem na bengu u durek da se tamo nademo pa onda preko kod nje uz dva Radica.Dopelam se do benge i saljem joj mail di je? Ona veli kupi paysafe bon za dvesto i dvesto njoj i da dodem preki na onaj mali parking da joj je to zgrada da onda dodem do nje gore.Ja kad sam cuo paysafe bon odmah sam je otkantao (ako je opce zenska).Jer reko ja njoj dam ti Radice pa si sama kupi paysafe ali naravno ona kao ne moze.Uglavnom bezveze sam benzin i zivce potrosio.A zanimljivo je kolko je daleko isla sa tom paysafe prevarom.Mail joj je zauzetacura@gmail.com bila je na Smokvi.Kao javis joj se za susret i otkud si....Sliku posalje uredno...Ali ja ne vjerujem u pricu...Dal je mozda jos tko naletio na nju na Smokvi?
Ma prevara,prije bila prica da ima stan kraj varteksovih bazens,izbjegavat,prevara
 
Kojih to ima? jedino ove dvije Ane s tim da starija ne prima nove
Ima,vjeruj mi.Ovako sad cu ti objasnit neke stvari.Dao sam par brojeva tu ljudima sa foruma od zenski koje su sigurne.Zicali me brojeve jer kao da bi si nesto pojebali a neznaju niti jednu.Reko ok,evo ti broj ali nemoj javno i davat drugima iz razloga da ih nebi bzvze nazivali.Ako mislis jebat nazovi i dogovori se.E onda,nakon sto im dam broj onda slijedi jos jedno 30-ak pitanja,da bi na kraju ispalo da mu se ne isplati iz međimurja u Vz i jos dati 200kn.Kaze neisplativo.Ali ni to nije sve,podijelili okolo brojeve i zasipali zenske sa pozivima i porukama i to takvim da me opce sram tu pisat.Dva takva primjera imam.Ako citaju znaju o kome se radi.Skuzil sam da tu ima dosta šmrklji (bez uvrede) od cca 20 god.Nije mi jasno kako si decko od 20g ne moze naci picku za jeb uzivo,nego mu trebaju raznorazni forumi i poticaji i jos na kraju ostane suhog kurca.Isusati dok sam imal 20-30g jebal sam sve kaj se dalo pojebat.Nije bilo oglasnika nit nikakvih foruma di su se nudile picke.Danas deckima trebas najti picku,stavit ju pred njega i jos se onda predomisli.Ekipa,pogotovo vi mlađi nemojte se uvredit kaj sam napisal ali steta kaj ste nesposobni najti si sami nekaj za fuk.Broj niti od jedne zenske nedam jer to kaj im radite sa pozivima i por nije ni cudo da vam se ne javljaju.Sori jos jedanput ako se ko tu nasel da to ide njega ali jbga napisal sam kaj je istina. Aj bok
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh