VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kratka kosa,dobre sise,radi kraj crlenog lajbeka,ok sex ,dobro puši,žena prosječnog izgleda.Ali traži 700
Ne vrijedi te novce.700kn je sat vremena.Svaka cast onome tko moze sat vremena jebat.Znaci pola sata uvrh glave,a ostalih pola cete pricat ili?
Natocis goriva za 100kn i u zg pojebes dvije 2x300.To je samo moje misljenje.A i nije bas neka ljepotica.
 
pozdrav ljudi,
molio bih ako imate kakav kontakt neke ozbiljne dame, milfare, na području gradova Čk ili Vž poželjno da imaju svoj prostor.. ne baš okolnih sela... pošaljite pm slobodno.
Hvala!
 
posljednja izmjena:
Ma kakvi ne jebem grannyice kaj ti je...Imas na Smokvi takva jedna radi masazu sa happy endom krizevci....Hvala ali ne hvala.Do 45 recimo ok... ali ovo....
rješavao sam jednu 47god, jebeno je bilo... ni ja nisam baš za 50+ ali imaš stvarno dobrih u 40tima... a ni ne znaš kolko god ima kad na profilu stavljaju 10-20 god manje...
 
Ima,vjeruj mi.Ovako sad cu ti objasnit neke stvari.Dao sam par brojeva tu ljudima sa foruma od zenski koje su sigurne.Zicali me brojeve jer kao da bi si nesto pojebali a neznaju niti jednu.Reko ok,evo ti broj ali nemoj javno i davat drugima iz razloga da ih nebi bzvze nazivali.Ako mislis jebat nazovi i dogovori se.E onda,nakon sto im dam broj onda slijedi jos jedno 30-ak pitanja,da bi na kraju ispalo da mu se ne isplati iz međimurja u Vz i jos dati 200kn.Kaze neisplativo.Ali ni to nije sve,podijelili okolo brojeve i zasipali zenske sa pozivima i porukama i to takvim da me opce sram tu pisat.Dva takva primjera imam.Ako citaju znaju o kome se radi.Skuzil sam da tu ima dosta šmrklji (bez uvrede) od cca 20 god.Nije mi jasno kako si decko od 20g ne moze naci picku za jeb uzivo,nego mu trebaju raznorazni forumi i poticaji i jos na kraju ostane suhog kurca.Isusati dok sam imal 20-30g jebal sam sve kaj se dalo pojebat.Nije bilo oglasnika nit nikakvih foruma di su se nudile picke.Danas deckima trebas najti picku,stavit ju pred njega i jos se onda predomisli.Ekipa,pogotovo vi mlađi nemojte se uvredit kaj sam napisal ali steta kaj ste nesposobni najti si sami nekaj za fuk.Broj niti od jedne zenske nedam jer to kaj im radite sa pozivima i por nije ni cudo da vam se ne javljaju.Sori jos jedanput ako se ko tu nasel da to ide njega ali jbga napisal sam kaj je istina. Aj bok
daj koji broj... ja sam ozbiljan
 
Znam ja jednu cirka 30-33 godina mrsavija olo 165
Sad jedini kontakt je instagram tako da koga zanima kontakt stavim u private posto nije lijepo iznasati javno ime i prezime,osobno nisam dogovorio jer ne odgovara na fake accounte na instagramu,a nemam hrabrosti joj se javit sa pravog radi ocuvanja diskrecije
Tko zeli probat dam kontakt
moze kontakt u privat ?
 
Ima,vjeruj mi.Ovako sad cu ti objasnit neke stvari.Dao sam par brojeva tu ljudima sa foruma od zenski koje su sigurne.Zicali me brojeve jer kao da bi si nesto pojebali a neznaju niti jednu.Reko ok,evo ti broj ali nemoj javno i davat drugima iz razloga da ih nebi bzvze nazivali.Ako mislis jebat nazovi i dogovori se.E onda,nakon sto im dam broj onda slijedi jos jedno 30-ak pitanja,da bi na kraju ispalo da mu se ne isplati iz međimurja u Vz i jos dati 200kn.Kaze neisplativo.Ali ni to nije sve,podijelili okolo brojeve i zasipali zenske sa pozivima i porukama i to takvim da me opce sram tu pisat.Dva takva primjera imam.Ako citaju znaju o kome se radi.Skuzil sam da tu ima dosta šmrklji (bez uvrede) od cca 20 god.Nije mi jasno kako si decko od 20g ne moze naci picku za jeb uzivo,nego mu trebaju raznorazni forumi i poticaji i jos na kraju ostane suhog kurca.Isusati dok sam imal 20-30g jebal sam sve kaj se dalo pojebat.Nije bilo oglasnika nit nikakvih foruma di su se nudile picke.Danas deckima trebas najti picku,stavit ju pred njega i jos se onda predomisli.Ekipa,pogotovo vi mlađi nemojte se uvredit kaj sam napisal ali steta kaj ste nesposobni najti si sami nekaj za fuk.Broj niti od jedne zenske nedam jer to kaj im radite sa pozivima i por nije ni cudo da vam se ne javljaju.Sori jos jedanput ako se ko tu nasel da to ide njega ali jbga napisal sam kaj je istina. Aj bok
Evo da ja pojasnim u čemu je fora danas, barem kod mene. Ja sam u ranim 20 ima. Nikad mi nije išlo sa curama, s tim da sam već godinama u "sretnoj vezi". Imao sam neke afere, ali na žalost sve se saznalo. Danas te apsulutno svako slika ako te vidi s drugom osobom, i sve šalju, sve uvijek završi na netu i bude javno. Neki put te jednostavno vide ljudi za koje niti ne znaš da poznaju tvoju drugu polovicu. Cure tu u mom kraju rijetko kamo izlazte, malo ih je i uglavnom su u vezama. Jedini način obratiti im se zna biti samo internet, međutim naučio sam iz grešaka i izbjegavam to. Osim toga korona je već više od godinu dana i nemoguće je nekoga upoznati prilikom večernjeg izlaska budući da su izlasci zabranjeni. Godinu dana je meni i frendovima bilo zabavno skočit tu preko granice, nama samo sat vožnje. U austriji 50 eura, pola sata, stvarno prekrasne i ljubazne cure i sve ide bez problema. Međutim korona poremetila i to. Znaju mi se povremeno javiti cure neke, cure prijatelja, maloljetne ili jednostavno cure koje ne odgovaraju mojim kriterijima, tako da em mi i nisu baš em se opet bojim da se ne sazna. Ja osobno sam naučio da mi je puno lakše dogovoriti se s curom koja odgovara mojim kriterijima, bez puno dopisivanja, bez da zna moje ime, bez da živi u blizini i platiti nego tražiti neku i bojati se onda da me netko ne vidi ili ne sazna šta. Usput iz jako malog grada sam gdje svi uglavnom sve znaju tako da moram ekstra paziti. Jbg jednom se živi i treba uživati u životu maksimalno.
 
Da se nadovezujem na još jednu OGROMNU grešku koju uglavnom mi mlađi radimo. Vidio sam to u ovim forumima i još nekim forumima i čuo uživo. Dakle tip (uglavnom mlađi) se nađe s nekom prostitutkom ili obavi to sa droljom. Zatim stavi sve njezine podatke na forum ili priča svima. Dakle dečki, diskrecija, diskrecija, diskrecija... Nije fer prema nama ostalima a ni prema curama da se dijele osobni podaci ili slike djevojaka. Također drolja nije = kao i prostitutka. Negdje na ovim forumima sam vidio da je vjv tip jednom spavao s nekom droljom te kada je netko u grupi pitao za neku curu iz tog kraja on je dao ime i prezime te cure, sliku da je se lakše nađe na fejsu i slična sranja. Da bi na kraju ispalo da ta cura vjerojatno nikada nije bila prostitutka, nikada nije naplaćivala i valjda je s tim tipom "spavala" čisto iz zabave. U objavi je bilo kao " kurva a nisam ni platio..." Ta cura je vidjevši na fejsu bila nedavno oženjena i imala malo dijete. Dakle zabava za jednu noć nije isto što i prava prostitutka. Ako neka cura više ne radi onda ne radi, uzalud se ljutiti pisati ovdje ljuta pisma i vrijeđati djevojku ili onoga tko ju je preporučio. Poanta je oprezno s podacima koje dajete drugima i kome ih dajete i malo više strpljenja prema curama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh