VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ajmo se skulirat i pisat prave recenzije da pomognemo jedni drugima s preporukama i recenzijama , eto ja sam pred par dana bio u ZG i okrenuo par brojeva i nijedna mi se nije javila ....a kad zovem od doma vele zovu nas kad si u ZG 😥😥😥
 
Ajmo se skulirat i pisat prave recenzije da pomognemo jedni drugima s preporukama i recenzijama , eto ja sam pred par dana bio u ZG i okrenuo par brojeva i nijedna mi se nije javila ....a kad zovem od doma vele zovu nas kad si u ZG 😥😥😥
Najbolje ti je zvati ujutro poslije 11h.Ak ti se ne javi znaci da vec ima posla.Sad ovisi kolko je neki ševac uzeo pol sata ili sat i kak ju je razvalio.Ako je uzela nekih 500-600 kn postoji mogucnost da vise nece radit taj dan ili mozda jos neka jebacina navecer al to tebi vise ne znaci nista ka sigurno nisi vise u zg
 
Jel mozda zna netko koju curu damu nebitnih godina koja bi se podruzila veceras??Cakovec i Varazdin
 
Pozdrav,jel ima netko broj ili kakav info Sexy crnka koja ima oglas ovdje i iz varazdina je
Poslao sam joj mail prije tjedan dana ali nista.
Ako ima ko kakav info nek se javi
 
Sad da ponovo pitam vezano za VŽ , ova Nina i Morgana rade sigurno ? Jel izgledaju berem ok i jesu li ovo gore sigurno njihovi brojevi ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh