VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipica,novi sam ovdje.Pitanje za one koji su več duže ovdje,ima smisla ovdje tražit ili je gubljenje vremena??E i ako netko ima nekaj za preporučit al da nije lažnjak🙂
 
Pozdrav ekipica,novi sam ovdje.Pitanje za one koji su več duže ovdje,ima smisla ovdje tražit ili je gubljenje vremena??E i ako netko ima nekaj za preporučit al da nije lažnjak🙂
 
Pravac Zagreb a još bolje Hungary ako hoćeš nešto ubosti...SZH 0 bodova, osim ako želiš imati noćne more🤣
 
tako je... ako te pali kupovanje A bonova imaš izobilje oglasa, a ove stvarne koje rade, njihov broj je netko u nekom trenu objavio ovdje na forumu pa malo istraži... iako se ne isplati ;)
 
tako je... ako te pali kupovanje A bonova imaš izobilje oglasa, a ove stvarne koje rade, njihov broj je netko u nekom trenu objavio ovdje na forumu pa malo istraži... iako se ne isplati ;)
Ok,thanks na odgovoru.Gledao sam malo,nisam baš siguran koji su istiniti brojevi i imena.Jedni tvrde da su laznjaci,da se ne javljaju na mob i svašta tak da nisam baš siguran.No al pratim situaciju🙂
 
Ili sa ovom
Sa njim sam se jučer dopisivao.Na žalost mi je predaleko a neće dolaziti na more,bar još ne.
Bila je jako informativna,štoviše jako sočan razgovor smo vodili i žena mora da je zmaj u krevetu.
Vidiš joj to po jebežljivom licu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh