VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bas je puno EGE profila u Varaždinu odjednom.
Ja do sada još nisam doživio da je neko bio legit.
Ispada da sad jesu.

Ajde još netko tko je bio, danas ih je 25 komada na EGE
 
kam je to otišlo prije dvije godine u petak nazvao dogovorio subota nedelja vrijeme a sad pojavili provokatori na forumu predstavljaju se pod lažnim imenima unatrag prije dvije godine dame su pratile forum i kontnki su i dogovori bili jednostavni sad su vam 90 posto lažni profili ajd bok
 
Ko i u Istri dosta cura i na ege nisu pravi već lažni profili.
Stvarno je to postao unosan posao na naivcima
Pojavi se cura na ege,valjda joj se javi i samo jedan i profil se obriše
Jer sam ja u Istri dogovarao s jednom top curom,i pri samom ulasku do nje,da mi da broj sobe jer bila kao u hotelu,tražila me broj il' kartice ili PayPal
Hotel je bio zatvoren,znao sam da je navlaka što lažna osoba nije znala jer eto i lokacija se može djelit iz svih dijelova svijeta
 
Ko i u Istri dosta cura i na ege nisu pravi već lažni profili.
Stvarno je to postao unosan posao na naivcima
Pojavi se cura na ege,valjda joj se javi i samo jedan i profil se obriše
Jer sam ja u Istri dogovarao s jednom top curom,i pri samom ulasku do nje,da mi da broj sobe jer bila kao u hotelu,tražila me broj il' kartice ili PayPal
Hotel je bio zatvoren,znao sam da je navlaka što lažna osoba nije znala jer eto i lokacija se može djelit iz svih dijelova svijeta
Vrlo je jednostavno, ako neće cash jednostavno je zaboravi. Svaka koja će te pustiti kod sebe i sa kojom ćeš se pozabaviti traži isključivo cash na ruke, ništa avansno i abonovi. Čuo sam da neke traže da presaras abon i nekako ga svejedno iskoriste, tako da dečki cash je zakon.
 
Vrlo je jednostavno, ako neće cash jednostavno je zaboravi. Svaka koja će te pustiti kod sebe i sa kojom ćeš se pozabaviti traži isključivo cash na ruke, ništa avansno i abonovi. Čuo sam da neke traže da presaras abon i nekako ga svejedno iskoriste, tako da dečki cash je zakon.
Iskoriste ga vrlo jednostavno ako ne prešaraš QR kod onda preko njega skinu novce. To se meni dogodilo ima jedno 3, 4 godine.
 
Pozdrav iz Osijeka, vidim da nam se cure cesto rotiraju. Imam iskustva s alice pa da se malo nadovezem na recenziju. Meni je rekla da ce dogodine ugradit silikone. Meni su sise bile super, taman za mjesiti :) Engleski joj je stvarno los, ako znas portugalski bit ce ti lakse, ja jbg ne znam. I mene je zamolila da operem ruke. Meni je kapicu navukla usnama pa nastavila, meni je bilo solidno. Meni je u sjecanju ostalo njeno ono veliko utegnuto dupe pogotovo kad pocne mahati s njime, meni je dala da ju spenkam. Stvarno anđeosko lice, ukrutio sam se cim sam je vidio, gusta crna kosa. Bas smo isli polako nismo zurili, meni je dala svuda da ju ljubim i u usta. Ja sam kod nje bio sat, nije gledala na mobitel i mene osobno nije uopce pozurivala al sam morao da idem. Mislim da cu ponoviti jel stvarno je prelijepa.
Ja sam također bio s navedenom što sam i objavio par stranica prije.
Ista stvar, nije bilo požurivanja i dala je svašta.
Čak mi je na kraju htjela dati svoj broj da nejdem preko broja sa stranice i da prođem eftinije, jer kao iako piše da su independet, zapravo nisu kako mi je rekla pol love ide njoj a pol šefu.

Al što se te ženske tiče, stvarno top.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh