VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pokušao sam otić kod jedne od esg brazilki. Komukacija prutem whatsappa, pri dolaksu kod dogovorenog mjesta (opće poznati hotel) cura salje poruku da treba online placanje radi sigurnoste te također na parkiralištu ispred hotela primjecujem maricu. Zakljucim da je sve to jako sumnjivo i odustajem. Pola sata pregovaranja i nekoliko minuta kasnije profil cure izbrisan sa esg.

Na kazem da je kod svih tako, samo da znate da pristupate s pameti u glavi i s paznjom. Imao sam prije par mjeseci dogovoren susret preko esg putem whatsappa i vise manje sve je bilo korektno.
 
Pokušao sam otić kod jedne od esg brazilki. Komukacija prutem whatsappa, pri dolaksu kod dogovorenog mjesta (opće poznati hotel) cura salje poruku da treba online placanje radi sigurnoste te također na parkiralištu ispred hotela primjecujem maricu. Zakljucim da je sve to jako sumnjivo i odustajem. Pola sata pregovaranja i nekoliko minuta kasnije profil cure izbrisan sa esg.

Na kazem da je kod svih tako, samo da znate da pristupate s pameti u glavi i s paznjom. Imao sam prije par mjeseci dogovoren susret preko esg putem whatsappa i vise manje sve je bilo korektno.
A dal je tko bio sa kojom u zadnje vrijeme? U petak sam dogovarao sa jednom ali nisam na kraju stigao otici na vrijeme.. Nekako mi pre jednostavno izgleda dogovor preko WhatsApp-a.. Iskustva ostalih??
 
Pokušao sam otić kod jedne od esg brazilki. Komukacija prutem whatsappa, pri dolaksu kod dogovorenog mjesta (opće poznati hotel) cura salje poruku da treba online placanje radi sigurnoste te također na parkiralištu ispred hotela primjecujem maricu. Zakljucim da je sve to jako sumnjivo i odustajem. Pola sata pregovaranja i nekoliko minuta kasnije profil cure izbrisan sa esg.

Na kazem da je kod svih tako, samo da znate da pristupate s pameti u glavi i s paznjom. Imao sam prije par mjeseci dogovoren susret preko esg putem whatsappa i vise manje sve je bilo korektno.
A dal je tko bio sa kojom u zadnje vrijeme? U petak sam dogovarao sa jednom ali nisam na kraju stigao otici na vrijeme.. Nekako mi pre jednostavno izgleda dogovor preko WhatsApp-a.. Iskustva ostalih??
 
Evo vidim da se i par pitanja potegnulo u vezi esg Vž, pa reko da dam svoje skromno izlaganje.

Imam sjajnu preporuku za sve koji nisu škrti 200e 1h odličnog iskustva.



Cura ima 29 godina, iz Brazila je, engleski nula bodova, al ima prevoditelj stalno pa prevodi preko toga.

Jako jednostavan dogovor, u svega 5 min sve dogovorili, putem whats appa.
Dočeka te vesela, i sređena (visoke čarape, čipka, tangice). Tamnoputa, guzica top, struk full tanak, sise ok.
Odmah se zaleti k tebi malo te dira, dam lovu i onda kreće.

Skidanje, pušenje, lizanje nje tko želi pa sex u kojem sam dobio feeling da fakat uživa. Nakon toga masaža leđa, nogu, ruka, pa ćaskanje kratko i opet akcija. Konstantno mijenjanje poza.
Sve u svemu odlično iskustvo, gfe top.
Bio sam na dosta ovih iz plavog oglasnika i esg, al ovo iskustvo se popelo na vrh ljestvice hahah.

Cura je mlada, zgodna, odlično tijelo, prekrasan pristup i na kraju prekrasan apartman, tako da to definitivno vrijedi tu lovu.

Eto, požurite prije nego ode, hahah :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh