VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Meki Vz
Ja ti mogu reči po istini LidijaD je žensko bio kod nje
Da je ta osoba žensko vec bi se davno opravdala... Ali se nikome ne zeli javno opravdati... Javio sam joj se jednom davno kad sam saznao za ovaj forum i nije nista uopće bilo nikakvog odgovora... Ako se jebe i traži nekog ovdje neka se tako i predstavi a ne neka obriše profil
 
Znači javim se liku koji ne znam koji put piše da hoće broj,razmjena, ima ko šta?pitanja,čuda,ja se javim u pp kad on meni,ko si ti?šta hoču i sl.ok momak čao...takvih vas je puno,puno,puno ali u tom moru nadam se ne gubim nadu da postoji neko normalan željan strasti koja mu fali kod kuče...Postoji ovdje neki normalan čovjek od 40do50g u ovoj županiji za na duže po mogućnosti oženjen jer hoču samo dobrog ljubavnika a za sve ostalo dogovorimo se u porukama.Smarači ne oduzimajte mi vrijeme.
Poz
Javi se
 
Znači javim se liku koji ne znam koji put piše da hoće broj,razmjena, ima ko šta?pitanja,čuda,ja se javim u pp kad on meni,ko si ti?šta hoču i sl.ok momak čao...takvih vas je puno,puno,puno ali u tom moru nadam se ne gubim nadu da postoji neko normalan željan strasti koja mu fali kod kuče...Postoji ovdje neki normalan čovjek od 40do50g u ovoj županiji za na duže po mogućnosti oženjen jer hoču samo dobrog ljubavnika a za sve ostalo dogovorimo se u porukama.Smarači ne oduzimajte mi vrijeme.
Pozdrav,ako moze volio bi te upoznati,u braku sam,normalan i diskretan,imam 36 godina
 
Tri Varazdinke sa Seeking-a: LuxyLux, InnocentCutie i Bebi25. Ima dosta toga u Vz, cudi me da vam ja iz Zg moram to pisati. InnocentCutie je bombica, ostale probao nisam, ali izgledaju super.
 
Daj mi pokaži ili dokaži kad sam se ja s tobom htio naći?? Nemožeš jer nije istina.Dobro ajde nebitno sad to.Imas više profila i predstavljaš se kao musko i kao žensko.Zašto nisi htio kad sam tebi i bojan1985 nudio 1000kn samo da se nađemo na kavi i da vam dokažem da si muško.Nisi htio jer je i onaj profil bojan1985 isto tvoj.Evo ti još dokaza,u 8mj si tražio nekog za druženje i to zamisli tražio si mušku osobu a kad ti se javila cura iz okolice zg-a da zna jednog frenda koji bi te mogao zanimati,ti vjerojatno sav ushičen jer ti se javila cura,pretpostavljam greskom javio se sa profila LidijaD.Ostavio si joj i broj tel oa te cura nazvala i zamisli javio se TI muskarac koji ni sam nezna koliko ima god jer jedanput imaš 39g a drugi put 25g kako to?Imam ti jos nesto za dokazat ali to cu sacuvat i objavit tu tvoje laži a to sve ovisi od tebe dali češ i dalje izmisljat da sam ja od tebe nešto tražio.Još jednom dokaži šta sam ja i kad tražio.Muško si i iza toga stojim.Neznam kaj imaš od toga da tu lažeš ljudima i zbog čega imaš najmanje 2 profila.Evo toliko od mene i ne doživljavam te više gospodine😀.Ljudi sori spamam bzvze temu ali bar sam mu dokazao da nije istina kaj on tu piše.Sori još jednom na spamanju.Lp
Sory meki nisam imao vremena,vidim stalno misliš na mene😉.Molim te pošalješ ili pokažeš kad i gdje si ti meni nudio tu lovu.sory možda nisam vidio ili godine stigle kao i tebe.😉Možeš i javno podijeliti te poruke nije bed.a i fobro bi fošla tisućica😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh