VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel zna netko u vž i okolici za koju da radi i javlja se na telefon? Ove spomenute u temi se ne javljaju a kad pošaljem upit preko poruke opet ništa ili vele da nemaju moj broj memoriran i odjebu me. Hvala
 
Kume branko jedan moj bivši djelatnik me pitao da li kaj jebem, a ja ono kažem ne kad me ni jedna neće: kaže on meni oče te svaka samo ponudi 100 €. Eto ti rješenja.
 
Znači da na krivom mjestu tražiš. Jako žalosno kaj nebreš nikaj najti. Vritneš v grm pet ih vum dojde!
ne bi se htel mešati,ali osjećam potrebu nekaj napisati,naime uzalud trošite energiju na međusobna prepucavanja i pametovanja😀,ljudi izađite van u trgovine,kafiće,tržnice
komada koliko hočeš samo treba pitati i biti
uporan...pitaš ih 5-6 jedna pada sigurno i
sve daju samo ne svakome😀
nemrem vjerovati,a naši preci su lovili mamute😂,naravno trebali su za lov izaći
iz pećine...Sretno svima!
 
Pozdrav! Molio bi Varaždince i one koji to nisu, a znaju, gde ima u Varaždinu dobar prostor za dnevni odmor? Da je cijena 200-300 kn i da je ulaz diskretan. Hvala unaprijed!!!
 
ne bi se htel mešati,ali osjećam potrebu nekaj napisati,naime uzalud trošite energiju na međusobna prepucavanja i pametovanja😀,ljudi izađite van u trgovine,kafiće,tržnice
komada koliko hočeš samo treba pitati i biti
uporan...pitaš ih 5-6 jedna pada sigurno i
sve daju samo ne svakome😀
nemrem vjerovati,a naši preci su lovili mamute😂,naravno trebali su za lov izaći
iz pećine...Sretno svima!
E pa to je problem ka bi ljudi neki htjeli naći , ali ne izađu niti iz kuće van a kamoli onda tek javno nekam. Pa traže oglase i čekaju dal' se hoće koja oglašavati ili ne pa zaključe da nema u Varaždinu apsolutno ničega osim Nataše i ove o kojima se pisalo tu.
 
E pa to je problem ka bi ljudi neki htjeli naći , ali ne izađu niti iz kuće van a kamoli onda tek javno nekam. Pa traže oglase i čekaju dal' se hoće koja oglašavati ili ne pa zaključe da nema u Varaždinu apsolutno ničega osim Nataše i ove o kojima se pisalo tu.
Dame noci su samo na oglasima...A u varazdinu nema pesa na ulici...kamoli....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh