VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Decki to gledate na leidis de te su skupe dodite u duisburg i v navigaciju stavite vulkanstrase pa cete vidjet koju oces 30eura ima ih jako puno
 
To su zgrade na vise katova i vise ulaza s jedne strane ulazis ides gore i sa druge silazis i ides van koju god vidis sve su po 30eura,ja sam od njih na stanu 3km.
 
Citam bas tu price o Njemackoj, Austriji i Mađarskoj. Bio sam redovito po Puffovima , Laufhausu i drugim mjestima sa "profesionalkama" sirom Njemacke i Austrije ali mi nekako mi nije to to. Cak i kad je radila neka nasa osjetilo se tu da ti samo zeli uzet pare. Kolko god je ponuda losa kod nas nekako mi je draze okrenut neku nasu amaterku/polu profesionalku, nekako su ove nase nijansu "toplije". Po meni bolje se dogovorit, uzet neki prostor u Zg, napravit neki party i pozvat njih 2-3 amaterki i izredat se na njima kako spada. Po meni postoje 3 kategorije kurvi: Profesionalke - to je njihova profesija; Polu profesionalke - zivot ih je natjerao na to da prezive; Amaterke - drolje gladne para.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh