VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Placam za provjerene izvore,.ako imate kakve kontakte posaljite u privat,.samo molim bez fejk profila i jedno te istih brojeva..za cijenu se dogovorimo.,novci nisu problem ako je kontakt dobar ;)
 
Bio sam sa slavicom , pola sata 600 dabara , zena izgleda solidno , mjesto akcije vikendica , higijena na nivou , oralno i klasika za pocetak uzeo pola sata jer nisam znao kakva je iduci put uzimam sat , broj vam necu dati javno jer cete navalit svi a zena ima svoj zivot privatni .i nezelim da nestane kad vi navalite .
Bok.jel.moze br.od slavice..ja tebi dam.od nekih...sneze..sandre..i kike srakarice
 
Pozdrav svima
Ako netko želi dati, podijeliti, sa mnom brojeve od nekih novoh, drugih cura, starijih dama (samo da nisu ane, nina i nataša) vž, čk, novi marof
Ja ne znam i ne poznam niti jednu drugu osim njih, a više ni ne idem kod ovih
Brojevi su samo za mene, i to mislim ozbiljno, a možemo se i naći na piću i popiti nešto
Javite se u inbox ili na mail ivanivic949@gmail.com
 
RECENZIJA Nagykanizsa
vidim da je vec dugo suša na ovom području
i da mi je pun kufer,vjerovatno i svima vama Ane,Nine i Nataše:)
Znači treba otići u Zagreb, Leibnitz ili u Nagykanizsu...Bio jučer u Kanjiži,tamo je to legalno,na stranici vidakilany imate 20-tak
žena iz te županije,Zala...
dogovor na njemačkom preko vibera
1 sat dva čina ako možeš,s kondomom,
pušenje bez kondoma i lingam masaža
sve ukupno 55 Eura...javiš se sat dva prije i dobiješ adresu...Sve u svemu nije loše i cijena
je prihvatljiva.Hodali smo mi davno u Kanjižu još pred 15 g,ali je sad lakše,odeš na stranicu,odabereš i stupiš u kontakt.
Uvjet da te puste preko potvrda o cijepljenju ili preboljeloj koroni..
Prilažem sliku, zove se N.. 33g,moguce i 35-36...
pa ko voli nek izvoli
 

Prilozi

  • Screenshot_20210729-220343.png
    Screenshot_20210729-220343.png
    970,6 KB · Pregleda: 201

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh