Trudnica

Ja uopće nisam čitao od početka. Al mogu se složit s tim! Ili je toliko očajna da mora radit trudna, al opet, ak je non stop trudna po ovome malo kaj sam čitao onda nekaj fakat s njom nije u redu. Znam za neke koje imaju diafragmu, ali i sve moguće spolne bolesti. Naravno da će ti takva dat bez kondoma.
meni osobno je ovo bolesno, općenito pomislit da idem je bolesno. Iza ove price može bit svašta, gdje su djeca? dal su ziva uopće posto vidim to je neki krug loših ljudi,roma? ne vjerujem da je očajna samo da joj treba pomoč, mislim, postoje pilule, pilula za dan poslije, danas hvala bogu postoji brdo zaštite. nešto tu ne štima 🤔
 
meni osobno je ovo bolesno, općenito pomislit da idem je bolesno. Iza ove price može bit svašta, gdje su djeca? dal su ziva uopće posto vidim to je neki krug loših ljudi,roma? ne vjerujem da je očajna samo da joj treba pomoč, mislim, postoje pilule, pilula za dan poslije, danas hvala bogu postoji brdo zaštite. nešto tu ne štima 🤔
Ok, za dan nakon.. A di su deca, ko bu ga znal! Al davat bez kondoma, zajebi to! Za to nema zaštite! Već sam to pisao negdje...bez jebu oni koji već imaju svašta, a takve i daju! Nije problem otić, al zaštita na prvom mjestu bar za neke kao ja koji nemam nikakvu boleštinu..
 
Kaj se tiće društva. Bilo gdje da ideš tko zna s kim je sve dotčna bila. Bilo romi, likovi ok 60+ godina itd. i kak im je davala..sa ili bez, to je njihov problem. Ko da je njima bitno! Bitne su pare!
 
Znaci nerado pisem ovavke stvaru ali da. Moram ispricati sto se meni desilo. Ja sam hvala bogu dobro prosao. Znaci cura je zarazna 100% jer ja sam dobio gljivicnu infekciju poslje odnosna sa njom. Znaci platio sam 140€ sat vremena,moj smjestaj(naravno 40€ soba). Pusenje je tipa 7,dala mi je anal i u picku. Svrsio sam u nju 3 puta. Naravno daje se i snimati. Ali vise nikad nebi isao. Poslje toga mi se pojavila neka kvrga u donjem djelu kozice,idem uskoro kod doktora da vidim sto mi je to. Nadam se da mi je samo neka zljezda iskocila. Ali da tko god ide k njoj....ja nebi vise hvala. Vjecito jpj iz picke ide neki bijeli iscjedak i da ovo joj je vec 4 trudnoca
 
Znaci nerado pisem ovavke stvaru ali da. Moram ispricati sto se meni desilo. Ja sam hvala bogu dobro prosao. Znaci cura je zarazna 100% jer ja sam dobio gljivicnu infekciju poslje odnosna sa njom. Znaci platio sam 140€ sat vremena,moj smjestaj(naravno 40€ soba). Pusenje je tipa 7,dala mi je anal i u picku. Svrsio sam u nju 3 puta. Naravno daje se i snimati. Ali vise nikad nebi isao. Poslje toga mi se pojavila neka kvrga u donjem djelu kozice,idem uskoro kod doktora da vidim sto mi je to. Nadam se da mi je samo neka zljezda iskocila. Ali da tko god ide k njoj....ja nebi vise hvala. Vjecito jpj iz picke ide neki bijeli iscjedak i da ovo joj je vec 4 trudnoca
ako care neka si napisao recenziju koju vjerovatno niko od predhodnika (koji su isli kod nje) nije imao muda da napise, znas ono ako crkava moja krava nek crkne i komsijina.. mada i dalje neznm jel realno jebat bez zastite takvu neku curu i sta ocekivat.. ajd nemoramo odmah pomisljat na najgore - aids.. ali brateee
 
Slažem se sa prethodnikom....nije ni lijepa, a očito ni pametna...ni ja nisam bio kod nje...ali skužio sam da ima svoj tic toc account...na ime mateja....neču dalje pisati podatke.....jer mi ponekad izbaci njezin klip na tic toc, ali ona očito ne brine o nekoj diskreciji...na isti tel broj ima i oglas i vjerovatno se preko njega ulogirala na tic toc...i tamo snima ponekad neke glupaste klipove....uz pozadinu cajki i tak to...baš ofucana, glupasta faca, a misli da je privlačna...očito ju život nije mazio...
Nije tic toc nego je tik tok
 
Znaci nerado pisem ovavke stvaru ali da. Moram ispricati sto se meni desilo. Ja sam hvala bogu dobro prosao. Znaci cura je zarazna 100% jer ja sam dobio gljivicnu infekciju poslje odnosna sa njom. Znaci platio sam 140€ sat vremena,moj smjestaj(naravno 40€ soba). Pusenje je tipa 7,dala mi je anal i u picku. Svrsio sam u nju 3 puta. Naravno daje se i snimati. Ali vise nikad nebi isao. Poslje toga mi se pojavila neka kvrga u donjem djelu kozice,idem uskoro kod doktora da vidim sto mi je to. Nadam se da mi je samo neka zljezda iskocila. Ali da tko god ide k njoj....ja nebi vise hvala. Vjecito jpj iz picke ide neki bijeli iscjedak i da ovo joj je vec 4 trudnoca
ako care neka si napisao recenziju koju vjerovatno niko od predhodnika (koji su isli kod nje) nije imao muda da napise, znas ono ako crkava moja krava nek crkne i komsijina.. mada i dalje neznm jel realno jebat bez zastite takvu neku curu i sta ocekivat.. ajd nemoramo odmah pomisljat na najgore - aids.. ali brateee
O toj spodobi su napisani romani na ovom forumu…
Mislim da je bespredmetno razgovarati o tome koje sve ona bolesti ima.
Moras biti lud čovjek da poslije svega napisanog ides to je*ati…Jos bez gumice🥹🥹🥹
Nadam se da si izvukao bar neku pouku iz ovog…
U svakom slucaju,bar si napisao i upozorio druge,kojima ce pasti na pamet stavljati kitu u tu spodobu…
 
Evo javljam svima. Nemam nista,zdrav sam. Nemam nikakve bolesti. Hvala bogu dobro sam prosao alu da bi isao opet neka. Je da se palim na trudnice i da me to pali ali nebi hvala vise ugrozio svoje zdravlje radi sat vremena uzitka
 
Kaj se tiće društva. Bilo gdje da ideš tko zna s kim je sve dotčna bila. Bilo romi, likovi ok 60+ godina itd. i kak im je davala..sa ili bez, to je njihov problem. Ko da je njima bitno! Bitne su pare!
e moj pinklec, kakvi su to komentari?

valjda buš i ti jednom došel u kategoriju 60+ ..
i da ti mlada pica ostane draga 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh