Tko je popušio na bonove?

Da sam zaboravila ne bih spominjala tvoj komentar.
Velika je razlika kada netko koristi sarkazam i šalu i onoga tko zaista zaboravlja.
Ali dobro, ništa neobično...netko skuži a netko nažalost ne uspije u tome...
Kako god bilo, ta moja objava ti pomaže unovčiti bonove, što znači da zaslužujem nekoliko bonova zauzvrat ili barem jedan besplatni foot fetish susret. Pa sad što ti je draže, dati bonove ili dati sebe :D
 
Kako god bilo, ta moja objava ti pomaže unovčiti bonove, što znači da zaslužujem nekoliko bonova zauzvrat ili barem jedan besplatni foot fetish susret. Pa sad što ti je draže, dati bonove ili dati sebe :D
Uputu/upustvo si javno objavio tako da tvoju objavu mogu sada svi vidjeti, pročitati i u praksi primjeniti. Postala je javno viralno dobro/vlasništvo tako da...
 
Dok se kara digne, mozak ode u qurac, doslovno.

Ja sam u srednjoj strusio cijeli bon na mobitelu na tadašnji VIP chat&date. To je ono sranje gdje su se ključne riječi slale za upoznavanje, a jedna SMS poruka je koštala par kuna. Tad još nisam znao da je s druge strane neki student koji to radi za crkavicu ili penzionerka kojoj je to dodatni prihod. Svaka poruka je završavala pitanjem, da bi se od mene izvuklo čim više SMS poruka.
 
Dobro svi smo popusili na bonove jednom. Ima li onda netko tko je zaparavo naisao na neku koja nije na bonove i da nije fejk. Ima li takvih ? Mozete dati i kontakt od takvih
 
Dobro svi smo popusili na bonove jednom. Ima li onda netko tko je zaparavo naisao na neku koja nije na bonove i da nije fejk. Ima li takvih ? Mozete dati i kontakt od takvih
Procitao sam tvoje pitanje par puta i dalje ne razumijem sta pitas zapravo🤣
Mislis valjda neku koja JE na bonove, ali da je na kraju ipak doslo do jebacine?
 
Zahvaljujući vama nadam se da će se mnogi spasiti gubitka love preko uplate unaprijed…nije da nisam bio u iskušenju par puta, kao akde samo 100 kn ali ipak nisam zahvaljujući vašim postovima …tnx …Cash rules
 
A ko nije bolje da pitaš! Pogotovo na peyseft Card ili kad upišeš karticu da platiš članarinu pa dok listaš samo ti šalju ponude za druge stranice i klikneš ok ili prihvaćam odmah si postao član stranice i odmah ti naplaćuje mjesečnu pretplatu a nečitaš ono sta pise malim slovima da se ako hoćeš odjaviti pretplatu moraš 7 dana prije isteka Članstva najaviti isto!
Jedina mogućnost ti ostaje da odeš u banku i zatvoriš racun i prerežeš karticu.. užas klošari!
 
Popusio prije 2 god,al ne na bonove,nego poslala-poslao mi barcod tip ga na ininoj benz skenirao,i nema povrata morao platit....steta 300kn,jbg 😅 nisam razmisljao gornjom glavom da prije pitam tipa kako to funcionira,pokazao on skenirao i tjt😅
 
Ja sam imao situaciju da me trazi bon cca 10% od dogovorenog iznosa, kao da vidi jesam li ozbiljan i da ne dolazi bzvz u prostor... ali isto sam otkantao preventivno...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh