Tko je popušio na bonove?

Marko_Livaja

Active member
Ovdje možete priznati da ste popušili priču na bonove, uplatnice i slično.
Što nas bude više manje ću se osjećati glupo.
Ja sam na WU prije 3 godine uplatio 500 kn u Srbiju, kao da joj policija onda ne može ništa. Za WU mora dati pravo ime pa nisam sumnjao...poslije gledao Ana Jovanović ima ih na stotine....
Ajmo u ispovjedaonicu.
 
Posto sam mnogo puta prevarena, odlucila sam na neki nacin da i jedna i druga strana budu zadovoljne ovim uvijetom. Druzenje traje izmedju 4-5 sati i kosta 500kn. Mozemo biti u mom ili tvom smjestaju. Kondom nije obavezan. U seksu radim sve (anal, pusnje,klasicno..) Sto se tice placanje ono se vrsi preko A BONA i to na sledeci nacin. Ti treba da kupis A BON u iznosu od 500kn, prikrijes 2 broja, napises negdje sa strane “Za Martinu” i tako slikas i meni posaljes. Nakon toga ukoliko ti dolazis kod mene,ja ti dajem adresu ili ukoliko ja trebam kod tebe, ti meni das adresu. Kad se nadjemo, ja na licu mjesta provjerim bon i ukoliko je sve u redu,imamo cijelu noc za nas. Na ovaj nacin ja zelim biti sigurna da radim sa nekim ozbiljnim,a ne sa nekom ko me samo smatra lakom i nekim prevarantima.
 
Posto sam mnogo puta prevarena, odlucila sam na neki nacin da i jedna i druga strana budu zadovoljne ovim uvijetom. Druzenje traje izmedju 4-5 sati i kosta 500kn. Mozemo biti u mom ili tvom smjestaju. Kondom nije obavezan. U seksu radim sve (anal, pusnje,klasicno..) Sto se tice placanje ono se vrsi preko A BONA i to na sledeci nacin. Ti treba da kupis A BON u iznosu od 500kn, prikrijes 2 broja, napises negdje sa strane “Za Martinu” i tako slikas i meni posaljes. Nakon toga ukoliko ti dolazis kod mene,ja ti dajem adresu ili ukoliko ja trebam kod tebe, ti meni das adresu. Kad se nadjemo, ja na licu mjesta provjerim bon i ukoliko je sve u redu,imamo cijelu noc za nas. Na ovaj nacin ja zelim biti sigurna da radim sa nekim ozbiljnim,a ne sa nekom ko me samo smatra lakom i nekim prevarantima.
 
Posto sam mnogo puta prevarena, odlucila sam na neki nacin da i jedna i druga strana budu zadovoljne ovim uvijetom. Druzenje traje izmedju 4-5 sati i kosta 500kn. Mozemo biti u mom ili tvom smjestaju. Kondom nije obavezan. U seksu radim sve (anal, pusnje,klasicno..) Sto se tice placanje ono se vrsi preko A BONA i to na sledeci nacin. Ti treba da kupis A BON u iznosu od 500kn, prikrijes 2 broja, napises negdje sa strane “Za Martinu” i tako slikas i meni posaljes. Nakon toga ukoliko ti dolazis kod mene,ja ti dajem adresu ili ukoliko ja trebam kod tebe, ti meni das adresu. Kad se nadjemo, ja na licu mjesta provjerim bon i ukoliko je sve u redu,imamo cijelu noc za nas. Na ovaj nacin ja zelim biti sigurna da radim sa nekim ozbiljnim,a ne sa nekom ko me samo smatra lakom i nekim prevarantima.
Ahaa a ako na tom bonu prekrijem i qr kod koji se može skenirat zajedno s ta dva broja jel ti i onda ok dalje se dogovarat ili tvoj koncept pada u vodu?
 
Također popušio 200 za cam2cam i nakon toga nema više baš uplaćivanja na slijepo dok ne obavimo neku vratu poziva provjere itd
 
Ahaa a ako na tom bonu prekrijem i qr kod koji se može skenirat zajedno s ta dva broja jel ti i onda ok dalje se dogovarat ili tvoj koncept pada u vodu?
Pa jel ti stvarno mislis da ako prekrijes qr kod da ce ti osoba s druge strane rec aha imas bon ok je mozes doc? Tako mozes izvadit i novcanicu od 500 kn, slikat joj i poslat.
 
Sve sto na bonove prevara vise manje,pogotovo susreti uzivo,online druzenje to ne moze drukcije i zato malo teze otkriti prevaru. Zato postoji provjera pozivom,a ni onda nisi sasvim siguran.Naravno da i ja nasjeo na prijevaru ali to bilo davno,kad jos trazili bonove za mob.
 
Ja sam nasjeo u Bosni i ostao bez 80 maraka . Zeznulo me jer me ta likuša kojoj sam se javio na viber me pozvala da razgovara sa mnom. Ok je razgovarala ,lijep glas imala, poslije razgovora mi i poslala jednu svoju sliku i tražila da kupim taj bon i kao navodno prekrijem 2 zadnja broja .Budući da sam sa njom razgovarao nisam bio baš sumnjičav i to sam uradio i poslao sliku koda .Naravno ni na jednu poruku više nije odgovorila . Mamu joj j***
 
iza bonova ne stoje žene! Te oglase stavljaju muškarci! Upalite google,istražite malo o bonovima,pročitajte,educirajte se pa ćete shvatit da se bon ne može prenamijenit u keš nego se iskoristi u kladionici ili casinu. Kradu vas kockari i debili, a vi i dalje mislite da su to žene. Jao čitam tamo u Karlovcu lik 5 puta popušio na bonove, legenda 😄
 
iza bonova ne stoje žene! Te oglase stavljaju muškarci! Upalite google,istražite malo o bonovima,pročitajte,educirajte se pa ćete shvatit da se bon ne može prenamijenit u keš nego se iskoristi u kladionici ili casinu. Kradu vas kockari i debili, a vi i dalje mislite da su to žene. Jao čitam tamo u Karlovcu lik 5 puta popušio na bonove, legenda 😄
Moja rođaka doslovno visi u kladionici, kad bi mogla i spavala bi u njoj, takvih djevojaka/žena ima mali milijun. Naravno da je 99% oglasa sa bonovima vezano za muški rod, ali ima i djevojaka koje to rade, dosta njih koji su prevareni su bili u kontaktu sa ženskom osobom razgovarali audio-video pozivom i "uvjerili" se da će sve biti kao ok, neke to rade za sebe isključivo jer su kako sam već rekao ovisne o kocki a neke iz ljubavi i da učine uslugu svome dečku, suprugu, ljubavniku...
 
iza bonova ne stoje žene! Te oglase stavljaju muškarci! Upalite google,istražite malo o bonovima,pročitajte,educirajte se pa ćete shvatit da se bon ne može prenamijenit u keš nego se iskoristi u kladionici ili casinu. Kradu vas kockari i debili, a vi i dalje mislite da su to žene. Jao čitam tamo u Karlovcu lik 5 puta popušio na bonove, legenda 😄
U pravu si ali eto mene je žena prevarila . Znaci razgovarao sa njom telefonom , rekla mi svoju navodnu adresu , poslala još neku svoju navodnu sliku i opet ništa . Jednom se opekao i nema vise
 
iza bonova ne stoje žene! Te oglase stavljaju muškarci! Upalite google,istražite malo o bonovima,pročitajte,educirajte se pa ćete shvatit da se bon ne može prenamijenit u keš nego se iskoristi u kladionici ili casinu. Kradu vas kockari i debili, a vi i dalje mislite da su to žene. Jao čitam tamo u Karlovcu lik 5 puta popušio na bonove, legenda 😄
Prvi dio je točan, u 99% slučajeva iza bonova su muškarci. Drugi dio nije točan. Ne služe svi bonovi samo za online kladionice i kockarnice. Dok se bonovi za mobitel (bilo kojeg operatera), HL bonovi i HAC bonovi ne mogu prebaciti u gotovinu, bonovi kao što su A-bon i paysafe mogu.

A-bonom se nadoplaćuje aircash virtualni novčanik. Saldo s tog novčanika se u bilo kojem trenutku može prebaciti na bankovni račun, unošenjem IBAN-a i ostalih potrebnih podataka i to vrlo jednostavno, iz samog sučelja aplikacije. Kod paysafe-a je isti slučaj. Do nedavno je za isplatu salda s paysafecarda na žiro-račun trebalo slati e-mail korisničkoj službi, s bankovnim podacima i preslikom osobne iskaznice, a po novome je omogućeno unošenje tih podataka u samoj paysafecard aplikaciji, kao što je to slučaj kod aircasha.

Zato je pogrešno tvrditi da kradu samo kockari. Osim toga, žicaju se i bonovi za mobitel. Klinci koji koriste tarifu na bonove, mogu mjesecima besplatno surfati zahvaljujući bonovima dobivenim od naivnih napaljenika.
 
Šta si konkretno sa njom dogovarao, susret uživo ili neki video virtual sex ?
Susret uživo . Naravno nudio sam novce u ruke ali to su te fore kao prvi put to ne prihvata Itd i kreten nasjeo . Prvo je bila fora kao slikam bon i prekrijem ta 2 broja , ja prekrio 3 . Onda se ona kao bunila ,nismo se tako dogovorili . Ja nisam znao šta ću sa bonom i pošaljem joj sa 2 zatamjena i poslije toga naravno od nje ni muk . Mene stid koliko sam glup bio …ali neće vise ..sad kad mi neka na oglasniku spomene aircash i bonove ja ih ekspreno šaljem u pm
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh