Tinder - Hrvatska

Dečki, ima li smisla staviti tuđu sliku na profil? Koliko je to pametno? U 2 godine koliko sam bio na Tinderu dobio sam svega nekih 2-3 lajka (a ja sam lajkao sve po redu) i tih 2-3 su odustale nakon prve poruke. Meni je svejedno kakva je ona, koliko ima godina, kila, ima li djecu ili ne, ali očito ih moj izgled odbija. Zanima me prava veza, ne bih se bunio ni protiv seksa ali šanse za to su nikakve. Zato sam mislio probati s lažnom slikom pa me zanima imate li iskustva s time.
 
Dečki, ima li smisla staviti tuđu sliku na profil? Koliko je to pametno? U 2 godine koliko sam bio na Tinderu dobio sam svega nekih 2-3 lajka (a ja sam lajkao sve po redu) i tih 2-3 su odustale nakon prve poruke. Meni je svejedno kakva je ona, koliko ima godina, kila, ima li djecu ili ne, ali očito ih moj izgled odbija. Zanima me prava veza, ne bih se bunio ni protiv seksa ali šanse za to su nikakve. Zato sam mislio probati s lažnom slikom pa me zanima imate li iskustva s time.
Nemoj iubrijavati te fore sa lažnim slikom ili slikama…, ne budo fejker….,budi ono sto jesi i ako upali supwr,ako ne jebiga onda,trudi se i dalje…
 
Dečki, ima li smisla staviti tuđu sliku na profil? Koliko je to pametno? U 2 godine koliko sam bio na Tinderu dobio sam svega nekih 2-3 lajka (a ja sam lajkao sve po redu) i tih 2-3 su odustale nakon prve poruke. Meni je svejedno kakva je ona, koliko ima godina, kila, ima li djecu ili ne, ali očito ih moj izgled odbija. Zanima me prava veza, ne bih se bunio ni protiv seksa ali šanse za to su nikakve. Zato sam mislio probati s lažnom slikom pa me zanima imate li iskustva s time.
potrudi se ispunit dobro profil, istakni hobije, interese, idi na to da nekoga privuće sve to a ne izgled. catfish nemoj nikako biti jer privući ćeš krive ljude, žene koje nisu tvoj rang fizički i onda ćeš se još više razočarati. nije sve u izgledu, doduše na tinderu je ali probaš izgled stavit u zadnji plan
 
Ok, hvala vam. A kaj mislite da umjesto slike stavim nešto neutralno, tipa prirode, životinja ili tak nekaj? Jer ako stavim svoju pravu sliku neću privući niti crknutu žabu. Žalosno je da je ovaj svijet došao na to da žene zanima samo i isključivo izgled i novac...Kad me vide i kad im kažem da radim najjadniji posao za plaću koja je manja od minimalca pobjegnu glavom bez obzira i uopće mi ne daju šansu da me upoznaju, a stvarno nisam loš niti pokvaren čovjek. Pitam se ima li još onih koje žele ljubav ili je to nestalo u 70-ima...
 
Ok, hvala vam. A kaj mislite da umjesto slike stavim nešto neutralno, tipa prirode, životinja ili tak nekaj? Jer ako stavim svoju pravu sliku neću privući niti crknutu žabu. Žalosno je da je ovaj svijet došao na to da žene zanima samo i isključivo izgled i novac...Kad me vide i kad im kažem da radim najjadniji posao za plaću koja je manja od minimalca pobjegnu glavom bez obzira i uopće mi ne daju šansu da me upoznaju, a stvarno nisam loš niti pokvaren čovjek. Pitam se ima li još onih koje žele ljubav ili je to nestalo u 70-ima...
Stavi svoju sliku ali malo se potrudi oko nje neki filter stavi izrezi sliku crno bijelu nešto napravi da izgleda kolko toliko cool. A za posao ako ti tako lose misliš o njemu nije ni čudo da će pobijeci. Ako si npr smetlar prodaj to pod nešto pozitivno okreni priču ili budi tajanstven po tom pitanju.
 
Nisi jedini koji na Tinderu ne dobiva LIKE, puno nas je takvih. Moraš se znati dobro prezentirati.
Ja znam ljude kojima inaće ide s ženama, ali na Tinderu imalu 0 bodova.

Ne sekiraj se oko Tindera, rađe ga ugasi.
 
Sta znaci like ako nemogu vidjet koje su mi dale te likeove,nego plati prvo,imam nekoliko lajkova al mi se neda platit da vidim kakve su to cure,zene😁🤷‍♂️
 
Raspon godina od 20 do 50 i udaljenost do 150km i kad stisnem na zamagljenu sliku izbaci da moram uplatit da vidim tu osobu kojoj se svidjam
 
onda je to osoba kojoj si ti stisnuo X, ne opterećuj se time jer sigurno nije nešto vrijedno plaćanja tinder golda
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh