Tinder - Hrvatska

ja se upravo sa jednom viđam, ona je upravo ono što tražim na tim aplikacija. izgleda dobro (moj tip), komunikacija je odlična i ne filozofira puno. nakon 1 kave je rekla kavu smo odradili ajmo sad rađe druženja u stanu. zvuči dobro ali prije nje sam mjesec dana “jeo govna” i bzvz skakao iz razgovora u razgovor
 
Evo ti moja statistika:
Ako se želi naći odma istu večer nakon matcha i dvije tri poruke, zaobilazi u širokom luku. To je meni uvijek bila katastrofa.
Ako ju odvedeš doma ili odeš kod nje na prvom dejtu, onda je dosta lošeg izgleda ali zna biti dobro. Tu se može dogodit da dođe do tebe, brijete ali ne da pičke na prvom spoju. To je isto loš znak.
Najčešće i najrazumnije su mi bile one koje odrade kavu, bude neki kiss na kraju i sljedeći put kod mene ili kod nje.
Čim krene u drugu kavu, moja preporuka je da se odma shiftas u boyfriend mode i možes slobodno usporit i glumit sreću da ju vidiš i dehjtat tako sa više njih. Zabrij u glavi da ti je cura i vidi do kuda će ići. Ja to nisam mogao jer sam imao tada neku kompliciranu situaciju pa nisam baš mogao biti viđen u gradu sa curom. U ovom slućaju, ako ih i imaš više, mala je vjerojatnost da neka od njih naleti na tebe dok si vani s drugom. Ako i naleti, baš te briga (jedna manje, tj. dvije) i ideš dalje. Ali uvijek kad je trebalo još jednu kavu, onda do seksa nikad ne bi ni došlo jer ili sam ja nestrpljiv ili su to neke princeze i neke koje traže da im se nose vrećice iz dućana, popravljaju žarulje u stanu, kreče zidovi, nose namještaji i slične boyfriend gluposti. Ali kod ovih je moguće da se doista otvore kad dobiju osjećaj da si im boyfrined. Da sam sad u Zg, išao bi na tu varijantu. Ništa ne forsiraj, vodi je za ruku okolo, pokazuj mami ako treba i vidi hoće li se otvorit ili ne. Za boyfrined zadatke smisli neku dobru skužu (to nećeš radit).
 
Ne mora to apsolutno nista znaciti jer one se nerijetko paralelno dopisuju i s desetak drugih.
NAravno, i ne samo 10. pa mislim da ima pola dana samo da odobrava like-ove. Tako je slozena aplikacija. Moja poanta je ta da ako ste poceli razgovor, a ona nije neka pokondirena ... na tebi je hoces li to dovest do upoznavanja i neceg dalje. Baš zato što nas ima 10 i više u njenom telefonu.
NAravno, treba uzeti u obzir i žene koje si time boostaju Ego i dižu samopouzdanje.
 
Svaki pitaš kako joj je na Tinderu. Onda u toj temi vidiš kakva je. Svaka nasjedne i kaže iskreno. Naravno da joj je loše. Onda ju pitaš jel bila kad na dejtu. Ako kaže da nije bila nikad, onda pitaš koliko je dugo tu. Ako je više od mjesec-dva dana, onda sigurno nisi ni ti taj s kojim će odjednom izaći. Na to gotovo svaka nasjedne dobro i odma skužim o kakvoj se radi. Vrlo rado se pohvale da su tu i godinu dana a da nisu bile niti na jednom dateu. Onda znaš kako ćeš završit u nastavku razgovora sa takvom - na suhom sigurno.
 
Svaki pitaš kako joj je na Tinderu. Onda u toj temi vidiš kakva je. Svaka nasjedne i kaže iskreno. Naravno da joj je loše. Onda ju pitaš jel bila kad na dejtu. Ako kaže da nije bila nikad, onda pitaš koliko je dugo tu. Ako je više od mjesec-dva dana, onda sigurno nisi ni ti taj s kojim će odjednom izaći. Na to gotovo svaka nasjedne dobro i odma skužim o kakvoj se radi. Vrlo rado se pohvale da su tu i godinu dana a da nisu bile niti na jednom dateu. Onda znaš kako ćeš završit u nastavku razgovora sa takvom - na suhom sigurno.
T.j. naravno, jasno ti je da si emotivna "štaka" u kilometru dopisivanja
 
Jest. Samo ovako izbjegneš kilometre dopisivanja dok to skužiš. Nije se problem dopisivati, problem je održati motivaciju u tome. Ali žene su ti takve da ako si predobar u dopisivanju, onda rađe nađu drugoga da ih jebe. Jer jebača ima a piskarala nema baš pa zašto da uništi dojam sa dejtom sa tobom. Jer je i ona svjesna da susret uživo bude skorz drugačiji od onoga pismenog. I vjeruj mi da će samo najhrabrija se naći s nekim s kojim se dopisivala jako dugo.
 
budeš pristojan i daš do znanja da ti nije do veze, vidiš kako ona diše i eto sve se krene brzo odvijat, naravno ako ti je cilj seks nećeš lajkat one kojima stoji na profilu da traže long-term partnera
 
Ja sam imao jedan slučaj gdje je u chatu stalno govorila kako ona ne želi avanturu i želi dečka. Onda smo se našli u Evenue Mallu i završili na parkingu tamo iza Ine. Došlo je do toga da sam ga izvadio i kad je vidila koliki mi je (inače nije baš velik ali je ok), molila me je danima da joj ga stavim. Samo da joj ga stavim jer nikad nije imala u sebi tako dobar kurac. Eto, toliko o tome koliko žene treba slušat šta pišu i govore. Znam da priča zvuči kao ribička, ali doista je bilo tako. Budi siguran da žene ne znaju što hoće a hoće seks samo onda kad sretnu nekoga za to. Nisu one kao mi da unapred znaju kakvog frajera žele i na koji način.
 
amigo virujem ti ali treba napravit filter, da se dopisujem s toliko njih pa nebi ništa u životu radio nego visio na tinderu. meni su se isto takve stvari događale ali budimo realni ako ženska daje do znanja što želi što ne želi to u većini slučajeva je tako a iznimke postoje
 
Ne trebaš gubit vrijeme. Bitno je da za tebe ima progresije a to što ona priča ja ne bi previše slušao. Imam i suprotan primjer. Cura drolja i kaže nema šanse da se ikad u ikoga zaljubi niti se zaljubila ikad. Eno je sad šeta sa tipom sva u oblacima. Nije ti to iznimka za njih. Lupetaju one stalno. Da one znaju šta hoće, ne bi trebale nas.
 
Sad kad motam film u glavi, sjećam se još dvije koje su mi na kavi tupile kako traže vezu, ovo ono i da je sve isprazno bez toga i da kako ja to tako nemam osjećaje itd a ja njima kontru kako to ne mora biti tako. Jednu na kraju opalim po dupetu dok je izlazila iz auta (odvezo sam je do doma), zine zenska ali se ne buni. Mislio sam nema sanse da mi se javi više. Eto ti nje praktički moli da ju jebem. Ako si ti njoj premija, ta će lizat pod (barem neko vrijeme). Ako nisi, pričat će svašta.
 
Sad kad motam film u glavi, sjećam se još dvije koje su mi na kavi tupile kako traže vezu, ovo ono i da je sve isprazno bez toga i da kako ja to tako nemam osjećaje itd a ja njima kontru kako to ne mora biti tako. Jednu na kraju opalim po dupetu dok je izlazila iz auta (odvezo sam je do doma), zine zenska ali se ne buni. Mislio sam nema sanse da mi se javi više. Eto ti nje praktički moli da ju jebem. Ako si ti njoj premija, ta će lizat pod (barem neko vrijeme). Ako nisi, pričat će svašta.
Točno tako, nemoš pregovarat želju i požudu i trenutak. Možd anije tvoj red :D
 
slažem se s ovim da žene znaju jedno pričat/pisat itd., a na kraju ispadne sasvim suprotno...

imao sam slučaj gdje me jedna nakon par prvih poruka otkantala iz nekog razloga, nisam zadovoljavao kao neke njezine osnovne kriterije... ok i ćao

nakon par dana iz dosade pošaljem poruku, ali ne računam da će uopće odgovorit, kad me tako kategorički otkantala.

kad eto odgovora u stilu "i ti se meni motaš po glavi"...

da skratim priču, našli se na cugi na kratko prvi put, drugi put već završili kod nje. kad smo se skinuli nismo se više oblačili tu noć. nalazili smo se tako par mjeseci, više-manje isti scenarij, malo cuge, malo muzike, sex svaki put minimalno dva puta, i to je više njoj bilo napeto nego meni, bar sam takav dojam imao.

na kraju je to krenulo u nekom smjeru koji mi se nije sviđao i jedva sam završio tu priču s njom.

tako da smo došli od onog prvog "ne zanimaš me" do - skidam se čim uđeš u stan :unsure::unsure::unsure:
 
a sve ovisi koliko imaš vremana za dejtanje, ja baš nemam tj. imam za jednu da se povremeno viđam a tu jednu lako nađem i odma iskomuniciramo što oboje želimo. a ne da bude roma lecce oće neće jer ovo što vi pišete se dogodi jednom od 20 puta a za to neman vremena, ko će gubit vrijeme na ovih ostalih 19
 
Pa i te tinderasice badooasice ne mogu nikog nac iz vise razloga. Ne mogu nikog nac nece ih niko iz raznoraznih razloga nema ko ih nije jebo a i preko tih app 90% njih ce gledat samo da ih pojebe i odjebe dok se one nadaju necem
 
badoo je postao toliko sranje da tamo više ni ako izgledaš dobro ne možeš ništa ali na tinderu se da, puno veći je izbor. a sad na toliku količinu ljudi sigurno ima svega i svačega. to što sam ja uspio neku pojebat ne znači da ju niko neće i da su je svi jebali tako da nebi se složio s tobom
 
Ne moras se slozit kad za neke ja i znam da je pregazena to nebi stapom tako a ne da idem na kavu s njom
 
Jel možeš ti sa nama podijeliti neki drugi način kako upoznati neku ženksu a da nije tinder? Ali ima i na tinderu hrpa njih koje nitko nije gazio niti se jebu nešto previše. Dapače, ako želiš naći curu, tamo imaš hrpu takvih. Ako izgledaš dpbro, pristojan si, uredan i imaš pristojan posao teško da nećeš naći neku koja je propustila vlak i prešla 30-tu. A i to pregažena, drolja ovo ono... Kod žena ti je to stvar situacije. Može sa jednim biti svetica a sa drugim drolja. Kad je drolja sa mnom, barem znam da je imam kao takvu a ne da mi glumi nevinašce nakon čete đaka prije ili nakon mene.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh