Tinder - Hrvatska

nema dečki ničega na Tinderu,
to je čisto gubljenje, vremena

meni samo nije jasno koga te cure onda lajkaju?
Zar je zbilja moguće da 95% cura lajka samo 5% dečki?
 
nažalost na tinderu osim izgleda ne možeš ništa pretjerano drugo istaknut tako da ako si u tih ajmo reć 10% iznadprosječno zgodnih lajkat će te ako nisi moš se slikat. ono kao da su samo vrline visok, crn i zgodan
 
nema dečki ničega na Tinderu,
to je čisto gubljenje, vremena

meni samo nije jasno koga te cure onda lajkaju?
Zar je zbilja moguće da 95% cura lajka samo
Nije bas takva statistika ali priblizno ajmo reci da je... pa to je zato jer 95% muskaraca ne lajka i ne bi pojebalo samo 5% žena pa tako bi onda žene lajkale i pojebale tih samo 5% ... sve je i dalje u balansu samo u korist žena u ovoj situaciji
 
Na Tinderu još i dobiješ kako tako i kakav odgovor -mene zadnjih par dana samo Kineskinje napadaju ali zato je Bado čisti promašaj..
 
Za badoo znam,tam se nadje svako malo i ak je match mozes slat poruke i vidjet profil a na tinderu imam kao 9 zenskih da smo match al su zamagljene nemozes ni poslat poruku ni vidjet profil
 
Za badoo znam,tam se nadje svako malo i ak je match mozes slat poruke i vidjet profil a na tinderu imam kao 9 zenskih da smo match al su zamagljene nemozes ni poslat poruku ni vidjet profil
To ti nije match nego like sa njihove strane, ako ti ih ne izbacuje onda ili su ti van dosega, raspona godina ili si vec stisao X na njih. Povećaj opseg i godine na maksimum i izbacit će ti ih među prvima. Možete pričati na tinderu neograničeno bez da išta platite. Ali svakih 12 sati imate ograničen broj likeova, što realno i nije neki veliki problem
 
Puknuo netko Anu 43 god. s Tindera ? Tipkamo, otvoreno priča kako obožava sex i prakticira avanturice. Kaže da je dobra u krevetu.
 
Puknuo netko Anu 43 god. s Tindera ? Tipkamo, otvoreno priča kako obožava sex i prakticira avanturice. Kaže da je dobra u krevetu.
stari moj kakvo ti je ovo pitanje 😅 dosta sam aktivan na Tinderu i upoznao sam tamo jednu Anu od 40-ak god ali s obzirom na učestalost imena Ana i ljudi koji koriste Tinder ovo pitanje ništa ne znači
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh