Tinder - Hrvatska

Je Al generalno ako si nizak i nemaš konvencionalnu ljepotu nemos sa zenskima ništa nevezano za aplikacije, i da uživo probaš isto nećeš imat srice jer to jednostavno ne vole ka šta i mi nebi bili sa zenskon od 100 kila. To je prirodna selekcija, svi koji nemaju vrhunsku alfa genetiku Nemogu nac žensku ma di god tražili i tjt. Moraš se stin pomirit i nac sreću u drugim stvarima u životu, a Viruj mi ima ih nije Smak svita ako si bez ženske picka je precjenjena i to debelo. I opet ne kazen, Ko može nac žensku ludilo još mu bolje Al to može mali broj likova. Ja san isto nizak 173cm i odusta san od zena jos u srednjoj školi. Nez koliko si ti visok Al ako si ispod 185 nemaš se cemu nadat, a po postu predpostavljan da jesi. Ja san na forumu isključivo radi kurvi, ima jedna iz španjolske šta dolazi u st tu i tamo snjon se dobro zabavin Al i tome polako dolazi kraj i kad prestane dolazit u st a msn da će to bit vrlo uskoro time i završava moj provod sa ženama i okrećem se drugin stvarima, besplatno jebat Nemogu stin san se jos u srednjoj pomiria i ništa iden se u drugin stvarima bavit u životu
Pod hitno potraži pomoć.
Ali stvarno, dobronamjerno ti govorim. Sve si zabrija u glavi. Znam i niže likove koji jebu i jebali su i gluplji i siromašniji.
Ako misliš da žene samo traže visoke likove koji imaju para, znači da samo bariš žene koje traže takve likove.
"Al to može mali broj likova" - jbt s kakvim si ti likovima okružen? Znači, zbarit žensku stvarno nije neka znanost.
Mislim, ne znam tvoju cilu priču, ali stvarno poradi na sebi.
Ja imam 175, 33 godine i redovno jebem od 16 i sad sam u braku i uvik ima nesto sa strane.
Pa masu žena je niže od tebe??
Pretpostavit cu i da nemas ni zenskih prijateljica?
 
Slažem se. Pa nije svim curama bitno da ima tip ima dva metra. Da je to tako nitko nizak ne bi jebao. Ako tebe nijedna neće pa si odustao, onda je razlog nešto drugo.
 
Dobro kažeš da je muka😤.Ja evo 2,3tjedna na Tinderu i mućak.Čim kažeš da si oženjen,i da si tu samo radi ONS,i da bi to da nitko ne sazna,prekida se veza..A ja onako,baš iskren😂😂
moje pravilo kojeg se držim je izbjegavat dating aps i sajtove ako si zauzet..više sreće imaš na socijalnim mrežama, ništa ne skrivaš i odma znaju na čemu su. Samo moraš diskretnije upadat,jel
 
Oke, pošteno 🤣
Ali s trenutnom životnom situacijom, posa-kuća, stvarno nemam di upoznat nekog novog, tako da su mi socijalne mreže najbrža opcija za doć do nekog novog.
Gledam na tinderu svi oni ženski profili sa facom nula bodova za oženjene. Ove šta ne slikaju facu su isto u vezi ili braku pa njih treba lajkat
 
ma možeš , al prefrigane su vide odma da je fake profil , čim nemaš neke slike sa obitelji i frendovima već je sumnjivo.
 
Gledam na tinderu svi oni ženski profili sa facom nula bodova za oženjene. Ove šta ne slikaju facu su isto u vezi ili braku pa njih treba lajkat
istina te bez slike svakako treba lajkati pa riskirati i vidit što nudi u većini slučajeva te izgled takvih neugodno iznenadi ali imao sam situacija di sam se ugodno iznenadio. svako se trebaš nekako istaknut na tim stranicama di je omjer žena naspram muškaraca 1:10. ako imaš 2 metra naravno da ćeš to istaknut ako imaš 1,70 šuti i ne govori to dok ne pitaju, stavi barem 3 slike i ne neke nebuloze di se ne vidiš di imaš sunčane očale, napravi da ti profil liči na nešto
 
Najveci problem na tinderu ali i na slicnim aplikacijama je algoritam , kad god napravim profil prvi dan bude par lajkova, cak i prozborim koju iako komunikacija ne traje dugo, ali onda poslije tog prvog dana danima nemas ni jednog lajka, doduse nisam nikad bio duze od 7 dana na ovim aplikacijama ali i da sam ostao mjesec dana ne vjerujem da bi bilo sta bolje. Znaci ono tebe baci negdje na kraj nijedna zenska ne moze ni naletiti na tebe, dok ne platis , pa te baci na vrh. A sve ijedan aplikacija radi na tom principu.
Kad bi neko napravio aplikaciju koja daje iste sanse svim korisnicima to bio bio uspjeh, ali da naplacuju nesto drugo , npr da mozes poslati poruku bez obostranog matcha , da mozes vidjeti ko te lajka , a ne da naplacuje to da se uopste pokazujes u aplikaciji.
ps, postoji nacin da vidis ko te lajko iako nemate placenu verziju, morate uci preko browsera na tinder, najbolje preko chroma, a u chrome morate instalirati adon za tinder, dosuse ne mozete vidjeti, ime vec samo slike tih osoba, i samo zadnjih 10 osoba koji su te lajkali ali to muskracime ne bi trebao biti problem jer rijetko ko ima vise od 10 lajkova ahhah
 
istina sve te aplikacije te navuku da plaćaš i to je njihov cilj. ali tinder je po meni bilje koncipiran od badoo jer funkcionira na matchu i samo tako možeš poslati poruku dok na badoo možeš i ovako poslati poruku ali ako platiš pa samim time žene ni ne lajkaju. uvijek iman više lajkova na tinderu nego na badoo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh