Terme Sveti Martin

Znam da je provlaceno kroz temu, al zanima me tko zna nešto konkretno o kućnom redu u saunama u martinu. Tko moze potvrditi sto se smije a sto ne
 
Znam da je provlaceno kroz temu, al zanima me tko zna nešto konkretno o kućnom redu u saunama u martinu. Tko moze potvrditi sto se smije a sto ne
Bio sam tamo, koliko sam shvatio tamo je u wellnessu sve zona bez odječe, osim kad je family day, to mislim da nedjeljom do 12, pa onda se u dijelu di su bazeni mora imati kupaći. U saunama svugdje, ne samo tamo je normalno da budeš gol, tj da sjedneš ili legneš na ručnik il plahtu koju dobiš kod ulaza. Isto je od čovjeka do čovjeka oče se ogrnuti kad izađe iz saune do tuša i mjesta za odmor. Al to je više manje u svim saunama tako kolko znam. Ima ljudi koji i u kupačima u saunu ulaze, ali to nema nekog smisla, jer je cilj da golo tjelo ravnomjerno bude izložena toplini... Dosta sam sauna prošao po Hr i Slo, al iskreno neke akcije nisam zamjetio do sad. Možda sam prerano izlazio van
 
Nema u saunama akcije. Tko bi se i sexao na toj vručini.
Ono čega bi moglo biti je žena ili parova koji gledaju koji tip ima što za ponuditi pa si onda njega odaberu za negdje poslije.
 
Nema u saunama akcije. Tko bi se i sexao na toj vručini.
Ono čega bi moglo biti je žena ili parova koji gledaju koji tip ima što za ponuditi pa si onda njega odaberu za negdje poslije.
Ovisno kako u kojoj bili smo par puta u Sun Gardenu i svaki put naletili na grupnjak u vanjskoj sauni u kojij je tem oko 40,nisam probao ali sam vidio 2 3 puta svojim ocima!!!Makar sumnjam da bi itko mogao karat u onoj sauni di je preko 90!!!
 
U cetvrtak se spremam u saune, ima li neki par zaint? Varaždin saune, jezercica,tuhelj...spreman gdje treba
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh