Swinganje po Hrvatskoj

Damir87

New member
Koji su poznati swingerski klubovi i kako da upadnem unutra. Da li trebam biti član ili ? Žena i ja žarko želimo na neki tulum gdje ćemo isprobati svašta nešto što nam običan seks ne dopušta. Od kuda da krenem?
 
Ne znam da trenutno u Hrvatskoj postoji neki swingerski klub. Nažalost, oni koji su radili ranije na kraju su se pretvorili u rupe s pokojim solerom i voajerom, a žene koje su tamo dolazile u paru činile su to nevoljko i uglavnom samo zato da udovolje svojim partnerima koji su ih na to nagovarali.
 
Koji su poznati swingerski klubovi i kako da upadnem unutra. Da li trebam biti član ili ? Žena i ja žarko želimo na neki tulum gdje ćemo isprobati svašta nešto što nam običan seks ne dopušta. Od kuda da krenem?
Anakonda klub u Rovinju i JAE1 U rovinju i Cazza Swizzera u Kastelir labinci kod poreca
 
pozdrav ja sam trenutno na otoku losinju volio bi upoznat neki par ili curu/zenu za razgovor uz nudizam.37 god imam.zgodan
 
Zimski period da li u Istri rade Anaconda i ostali, volio bih poći isprobati jedno takvo iskustvo. Da li je samo za ljeto rezervirano?
 
Pozz svima
Sa djevojkom želim posjetiti Sun Garden Club subota i nedelja, oboje nas je to privuklo pa bih vas zamolio ko je bio i ko ima iskustva da ovde ili privatno napiše kakva je situacija i dešavanje tamo, od dolaska do kasno u noć, koliko prosječno ljudi bude, kako sve izgleda, kolika je sloboda pristupa drugima, koliko mladih parova bude itd...
 
Pozdrav
Ja sam od 1.3 u Rovinju i zanima me da li ima neka ženska ili neki stariji par za povremena druženja.Mislim na druzenje,odlazak na plaže, uživanje.Nek se slobodno javi.Imam 40god
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh