Swinganje iskustva

Pozz svima
Sa djevojkom želim posjetiti Sun Garden Club subota i nedelja, oboje nas je to privuklo pa bih vas zamolio ko je bio i ko ima iskustva da ovde ili privatno napiše kakva je situacija i dešavanje tamo, od dolaska do kasno u noć, koliko ljudi prosječno bude, kako sve izgleda, kolika je sloboda pristupa drugima, koliko mladih parova bude itd...
Javi se pa idemo u cetvero
 
Najbolje na forbbiden fruit, i tamo zna biti organiziranih privatnih partya...been there seen that
To je zatvoren krug ljudi, primaju nove parove samo zgodne najčešće se nalaze parovi koje više zanima preseravsnje, snobizam i slično, veećinom u taj krug spadaju dkbrostojeći parovi... Vlasnici tog portala organizitaju dosta toga, od 30 parova, 5 ih je fakat zgodno, ovo ostalo srednja žalost
 
u Ri takvih klubova vise nema,zadnji je bio na Panorami ali kad su Talijani prestali dolaziti propalo je,nesto se moze naci preko portala za upoznavanje ali nije to to
 
U Njemackoj je to normalno, cure i milf koje dodju tamo znaju da ce tako biti izjebane od zrelih muzjaka da ce poslije jedva hodat. Znaju se pravilanajcesce govorimo o bb tj jebanju bez gume, jedna frendica je prekinula s deckom i organizirala si je da taj petak dodje u club, ja sam isao s njom, uzela je chems. U clubu je bilo najvise frajera oko 50-55 godina i nesto mladje ekipe oko 25. Nju je 30 frajera ukljucujuci i mene tako izjebalo i nafilalo spermom da se macka jedva dovukla doma, pomirila se drugo jutro s deckom. A sjeme nas preko 30 ugradjeno je u njenu picku.
Kakve lovacke price!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh