Swinganje iskustva

Vec duze vrijeme planiram posjetiti Sun garden u Sloveniji. Ako je netko zainteresiran neka se javi, žene imaju, naravno, prednost 😎
 
U Njemačkoj sam se prvi put susreo sa swinger klubovima poslije pufa, oduševio sam se i do ove korone bio sam redovan svaki put kad bih bio gore, ponekad petak, najviše subota od naveče pa do 3 4h ujutro, platiš 100 evra kao samac i lagano zezanje i druženje i opušteno seksanje, a kolega je gore na poslu našao drugaricu da idu kao par jer tada plaća oko 50 evra, išao nekoliko puta, nije nju jebao već druge žene koje su tamo, pa kad je vidio da ona može i prima mnogo više kuraca nego što on može pojebati onda je počeo dolaziti sam... A ovde sam par puta bio u nekim prijateljskim swinger druženjima, nas par karamo 1 do 3 polupane klinke ma afteru poslije izlaska u grad.
U Njemackoj je to normalno, cure i milf koje dodju tamo znaju da ce tako biti izjebane od zrelih muzjaka da ce poslije jedva hodat. Znaju se pravilanajcesce govorimo o bb tj jebanju bez gume, jedna frendica je prekinula s deckom i organizirala si je da taj petak dodje u club, ja sam isao s njom, uzela je chems. U clubu je bilo najvise frajera oko 50-55 godina i nesto mladje ekipe oko 25. Nju je 30 frajera ukljucujuci i mene tako izjebalo i nafilalo spermom da se macka jedva dovukla doma, pomirila se drugo jutro s deckom. A sjeme nas preko 30 ugradjeno je u njenu picku.
 
U Njemackoj je to normalno, cure i milf koje dodju tamo znaju da ce tako biti izjebane od zrelih muzjaka da ce poslije jedva hodat. Znaju se pravilanajcesce govorimo o bb tj jebanju bez gume, jedna frendica je prekinula s deckom i organizirala si je da taj petak dodje u club, ja sam isao s njom, uzela je chems. U clubu je bilo najvise frajera oko 50-55 godina i nesto mladje ekipe oko 25. Nju je 30 frajera ukljucujuci i mene tako izjebalo i nafilalo spermom da se macka jedva dovukla doma, pomirila se drugo jutro s deckom. A sjeme nas preko 30 ugradjeno je u njenu picku.
I šta je bilo kad si se probudio?
 
U Njemackoj je to normalno, cure i milf koje dodju tamo znaju da ce tako biti izjebane od zrelih muzjaka da ce poslije jedva hodat. Znaju se pravilanajcesce govorimo o bb tj jebanju bez gume, jedna frendica je prekinula s deckom i organizirala si je da taj petak dodje u club, ja sam isao s njom, uzela je chems. U clubu je bilo najvise frajera oko 50-55 godina i nesto mladje ekipe oko 25. Nju je 30 frajera ukljucujuci i mene tako izjebalo i nafilalo spermom da se macka jedva dovukla doma, pomirila se drugo jutro s deckom. A sjeme nas preko 30 ugradjeno je u njenu picku.
Ahahahahahaha, kako glumatate.
 
Mene zanima swinganje samac sam pa ako bi se naslo sta od toga volio bi sudjelovat neka privatna swinganja
 
Ma dajte, nema to kod nas.. ima ali u nekim visokim krugovima.
Nije ovo neki grad od 5 milijuna ljudi alo
 
Pozz svima
Sa djevojkom želim posjetiti Sun Garden Club subota i nedelja, oboje nas je to privuklo pa bih vas zamolio ko je bio i ko ima iskustva da ovde ili privatno napiše kakva je situacija i dešavanje tamo, od dolaska do kasno u noć, koliko ljudi prosječno bude, kako sve izgleda, kolika je sloboda pristupa drugima, koliko mladih parova bude itd...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh