Swinganje iskustva

U Njemačkoj sam se prvi put susreo sa swinger klubovima poslije pufa, oduševio sam se i do ove korone bio sam redovan svaki put kad bih bio gore, ponekad petak, najviše subota od naveče pa do 3 4h ujutro, platiš 100 evra kao samac i lagano zezanje i druženje i opušteno seksanje, a kolega je gore na poslu našao drugaricu da idu kao par jer tada plaća oko 50 evra, išao nekoliko puta, nije nju jebao već druge žene koje su tamo, pa kad je vidio da ona može i prima mnogo više kuraca nego što on može pojebati onda je počeo dolaziti sam... A ovde sam par puta bio u nekim prijateljskim swinger druženjima, nas par karamo 1 do 3 polupane klinke ma afteru poslije izlaska u grad.
Dakle na afteru je berba ;)
 
Koliko sam cuo i vidio po oglasima Swinger klubovi su uglavnom za stare prdonje i parove koji ne izgledaju bog zna sta... rijetko da ce tamo zalaziti nekakvi zgodni mladi parovi.
I uglavnom se trpaju nekakvi vrlo ocajni solo matori likovi koji zele prcat pod svaku cijenu tak da mislim da nebih nikad isao po klubovima gdje je seks lako dostupan
Mislim da je bolje ovako preko interneta sporedno nači nekako je i zanimiljivije a i sigurnije kad moraš malo truda uložiti da dodješ do para za swinganje.
 
Koliko sam cuo i vidio po oglasima Swinger klubovi su uglavnom za stare prdonje i parove koji ne izgledaju bog zna sta... rijetko da ce tamo zalaziti nekakvi zgodni mladi parovi.
I uglavnom se trpaju nekakvi vrlo ocajni solo matori likovi koji zele prcat pod svaku cijenu tak da mislim da nebih nikad isao po klubovima gdje je seks lako dostupan
Mislim da je bolje ovako preko interneta sporedno nači nekako je i zanimiljivije a i sigurnije kad moraš malo truda uložiti da dodješ do para za swinganje.
Pricas gluposti samo da nije u tebi. Nisi nikad bio tako da bolje suti
 
je li tko bio sa parom sa smokve prije par godina iz rijeke nick bio calziopea ili tako nešto slično
 
Koliko sam cuo i vidio po oglasima Swinger klubovi su uglavnom za stare prdonje i parove koji ne izgledaju bog zna sta... rijetko da ce tamo zalaziti nekakvi zgodni mladi parovi.
I uglavnom se trpaju nekakvi vrlo ocajni solo matori likovi koji zele prcat pod svaku cijenu tak da mislim da nebih nikad isao po klubovima gdje je seks lako dostupan
Mislim da je bolje ovako preko interneta sporedno nači nekako je i zanimiljivije a i sigurnije kad moraš malo truda uložiti da dodješ do para za swinganje.
Nemaš ti pojma. Drži se drkice po internetu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh