SUGAR DADY - Croatia - Rasprava o taticama

Stvarno ne kuzim tu sugar daddy shemu... od svake dobijem odgovor da trazi nekoliko tisuca kuna mjesecne naknade, a kada pitam da mi kaze sta dobivam zauzvrat za te novce nikada ne dobijem konkretan odgovor.... Ne treba mi u zivotu da platim 5000kn curi i onda ju jos moram moliti da mi da picu jednom u mjesec dana.

Ako ponudim naknadu svaki puta kada se vidimo, nijedna nije zainteresirana... stvarno ne kuzim.
 
Stvarno ne kuzim tu sugar daddy shemu... od svake dobijem odgovor da trazi nekoliko tisuca kuna mjesecne naknade, a kada pitam da mi kaze sta dobivam zauzvrat za te novce nikada ne dobijem konkretan odgovor.... Ne treba mi u zivotu da platim 5000kn curi i onda ju jos moram moliti da mi da picu jednom u mjesec dana.

Ako ponudim naknadu svaki puta kada se vidimo, nijedna nije zainteresirana... stvarno ne kuzim.
A to mnogo komplicirano,kod nas u vecini slucajeva muskarci traze cim vise za svoju lovu a kod cura suprotno,cim manje za sto vise love.A po mom skromnom misljenju to sto ti trazis je klasican Eskort ili po naski Pratnja.Obicno kod nas eskort i prostituciju trpaju u isti kos ali to nije isto.
 
tu je spika kaj trebice misle to je laka velika lova , a prvo za taj odnos ona treba stvarno brijat na starije ....lova je šlag na torti ! vidi recimo lambasu i radeljaka : pokojna lambasa je znala rec ...jebes muskarca kom jaja nisu do koljena , to je šugar bejbi :)
ove klinke kod nas se zalete a kad treba raširit noge starom konju ....nisu bas raspoložene haha
dakle : razmislit prije nego nesto poželjet ;)
 
Ja bi voljela nać sugar daddya, nazalost dosadašnja iskustva za ubit se.. Samo prevaranti i psihopati.
To si potpuno u pravu, tsave u oglas da su top u svakom smislu i našminkaju ga do j*ja a onda kada im se javiš traže slike, snimke i još sto ku*aca tako da obično za nekih 10-15 min shvatiš da nemaju ni gaće na dupetu a kamoli nešto 50 kn u džepu :)
Cila Hr puna takvih klošara i kokošara !

Lipi naši turisti...ništa bez njih ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh