SUGAR DADY - Croatia - Rasprava o taticama

Evo samo cu tako bzvz ovo spomenuti, od neki dan imam ponovno aktivan profil na instagramu i do sad mi je stiglo na direct na desetke poruka (na koje JOS ne odgovaram😉😉) i to uglavnom od Srba i Bosnjaka... Vrlo malo domacih, nula Zagrepčana... Valjda ste zauzeti smisljanjem tko placa kavu i kako pristupiti zeni putem neta... Eto dalmatince bi izdvojila kao jedino komunikativne
Srba ko blata u zadnje vrime. Očito nismo dovoljno skupi.
 
Evo samo cu tako bzvz ovo spomenuti, od neki dan imam ponovno aktivan profil na instagramu i do sad mi je stiglo na direct na desetke poruka (na koje JOS ne odgovaram😉😉) i to uglavnom od Srba i Bosnjaka... Vrlo malo domacih, nula Zagrepčana... Valjda ste zauzeti smisljanjem tko placa kavu i kako pristupiti zeni putem neta... Eto dalmatince bi izdvojila kao jedino komunikativne
Kako ti je ime na instagramu
 
To si potpuno u pravu, tsave u oglas da su top u svakom smislu i našminkaju ga do j*ja a onda kada im se javiš traže slike, snimke i još sto ku*aca tako da obično za nekih 10-15 min shvatiš da nemaju ni gaće na dupetu a kamoli nešto 50 kn u džepu :)
Cila Hr puna takvih klošara i kokošara !

Lipi naši turisti...ništa bez njih ;)
Maserko jes to ti, bogati tvoga?
 
Možda jesam, ali to i dalje ne minja surovu činjenicu da je cila Hr puna lažnjaka koji objavljuju oglase da su puni love i da će curu odvesti na Havaje i u raj a nemaju za jednu kavu u džepu :)
Evo, pun oglasnik takvih "tajkuna" ;) :)
Nema potrebe da se ljutite što vam je netko rekao istinu, jedino ako se kojim slučajem pronalazite u istini ;)
Ja bih se slozio da su zenske veci laznjaci 👍
 
Evo samo cu tako bzvz ovo spomenuti, od neki dan imam ponovno aktivan profil na instagramu i do sad mi je stiglo na direct na desetke poruka (na koje JOS ne odgovaram😉😉) i to uglavnom od Srba i Bosnjaka... Vrlo malo domacih, nula Zagrepčana... Valjda ste zauzeti smisljanjem tko placa kavu i kako pristupiti zeni putem neta... Eto dalmatince bi izdvojila kao jedino komunikativne
Kavu pijem u miru A ništa ne nudim
 
Želiš reći da je sex included u ponudu da bi ti onda potrošio taj milijun "nečega" !? :)
Drago mi je da sam upoznala prvog milijunaša na LJ.O. :)
kaj si se primila odma za taj milijun 😅😘 malo sam karikirao
uostalom napisala si da tebe lova ne zanima ( kolko sam shvatio ) !?
ti si tu došla pokazat nam kolko si pametna i da ti je iq abnormalno visok ❤️
sad , ko više mulja ? m ili ž je nebitno
svi muljaju u svemu
 
Evo samo cu tako bzvz ovo spomenuti, od neki dan imam ponovno aktivan profil na instagramu i do sad mi je stiglo na direct na desetke poruka (na koje JOS ne odgovaram😉😉) i to uglavnom od Srba i Bosnjaka... Vrlo malo domacih, nula Zagrepčana... Valjda ste zauzeti smisljanjem tko placa kavu i kako pristupiti zeni putem neta... Eto dalmatince bi izdvojila kao jedino komunikativne
to ti je zbog onih kričavo crvenih štikli 😘😂
a zagrepčani su poznati po istančanom ukusu pa ti se zato javljaju samo nabrojani ❤️
 
Evo samo cu tako bzvz ovo spomenuti, od neki dan imam ponovno aktivan profil na instagramu i do sad mi je stiglo na direct na desetke poruka (na koje JOS ne odgovaram😉😉) i to uglavnom od Srba i Bosnjaka... Vrlo malo domacih, nula Zagrepčana... Valjda ste zauzeti smisljanjem tko placa kavu i kako pristupiti zeni putem neta... Eto dalmatince bi izdvojila kao jedino komunikativne
Pa ja bi ti poslao poruku u dm da znam kak se zoveš na instagramu Sigi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh