SUGAR BABY - Croatia - Rasprava o curama

I da, no.1 je ponuda, komunikacija i RESPEKT.
Vidim da je atmosfera ovdje takva da ste počeli podcjenjivati cure tamo.
Pa ako vam se ne javlja ili traži previše je odma ovakva, onakva.... ako sam već ovdje, možda vas podučim tom poštovanju kao što je mene moj daddy.
Kad je dobokog respekta i osoba to osjeti, onda se može sve dogovoriti.
U protivnom idite na jednokratne kurve.
Daddy te je podučio poštovanju sa dubokim novčanikom.
Razmisli malo o tome da li bi takva osoba jednokrantu novčano-uslužnu transakciju trebala nazivati "kurverajom". Što si onda ti?
 
Daddy te je podučio poštovanju sa dubokim novčanikom.
Razmisli malo o tome da li bi takva osoba jednokrantu novčano-uslužnu transakciju trebala nazivati "kurverajom". Što si onda ti?
Ja sam sada njegova cura i drolja.
Sa njim sam isključivo iz užitka i zabave. Ima i takvih koji se dokažu i drugim stvarima osim novcem.
Novac je samo malo pomogao na početku da se nađemo.
 
Pojavi se ženski profil koji zna složiti dvije zavisno složene rečenice i svi navale ko hdz na nemoralne ponude. Poruke na profilu su sve. Vjerojatno ljudi zamijenili public sa PM-om :D
 
Ja sam sada njegova cura i drolja.
Sa njim sam isključivo iz užitka i zabave. Ima i takvih koji se dokažu i drugim stvarima osim novcem.
Novac je samo malo pomogao na početku da se nađemo.
Užitak i zabava proizlazi iz novca. Našla si ga ISKLJUČIVO radi love i dok ima para bit ce sve bajno i krasno. Jedino gore od te najgore vrste pijavice je tvoje prodavanje sad dubokoumnih spika sad "novac je samo malo pomogao" i nazivat zene sa oglasnika "jednokratne kurve" ili solit pamet kako bi nas mogla naucit postovanju.
 
Užitak i zabava proizlazi iz novca. Našla si ga ISKLJUČIVO radi love i dok ima para bit ce sve bajno i krasno. Jedino gore od te najgore vrste pijavice je tvoje prodavanje sad dubokoumnih spika sad "novac je samo malo pomogao" i nazivat zene sa oglasnika "jednokratne kurve" ili solit pamet kako bi nas mogla naucit postovanju.
Krivo.
Ne jebem se sa njim radi novca, ne plaća me. Toliko je dobar da mi je to nebitno kod njega.
Ima nas i takvih, vjerovao ili ne. Koje volimo sex i istraživanje vlastitih granica.
 
Ja bi je prasnuo samo da vidim jel ima tako zlatnu pi*ku kak tvrdi i "jel zrači privlačnošću" jer mi ovako na forumu na zvuci ni malo privlacno. NHF.
 
Šta ste se svi napalili na ovu?

Ženska vas zajebava da bi stekla pozornost i podigla si ego, klasična attention whore.

Izgleda da je uspjela, sad dobiva poruke kako bi ju svi karali ovo ono, sad cvate, al ajde, svatko ima svoje veselje 😂😂.
Mislite li da je to Irena/Borke?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh