Sta s curama koje ne znaju sta hocu?

mrworldz

Active member
Najkrace moguce, cisto da se pokrene jedna rasprava a dobro bi doslo misljenje pokoje zenske osobe..


Uglavnom, drage moje dame svih godina... zasto ste tako neodlucne u zivotu i ne znate sta hocete? Ako zelite one night stand onda trazite one night stand, ako trazite ozbiljnu vezu onda nek vam bude jasno da taj odnos treba izgradit, ako zelite prijatelja/kolegu (sta li vec..) onda nek vam bude jasno da i taj odnos treba izgradit i drzat ga u odredenim granicama... ne znam kako ocekujete da netko ima volju radit apsolutno svakakve gluposti koje vam padnu na pamet da vam udovolji ako vi nikad niste zadovoljni s rezultatom.
 
Eto ima puno za reći. Puno toga ovisi i o generaciji (ne znam koje si ti godište) a i na neki čudan način u životu, desi se da loše žene se nađu s dobrim muškarcima i da dobre žene se nađu s lošim muškarcima. Treba imati sreće. S obje strane je komplicirano.
 
Generalno mislim, umjesto da se poslozi u glavi nekako s tom i tom osobom imam takav i takav odnos.. u praksi je to u jednom trenutku (hipotetski receno) si u braku, u drugum si najveci neprijatelj, u trecem si prijatelj, u cetvrtom decko itd... pa ne mozes mijenati pricu i ponasanje ovisno o okolini...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh