SPOLNE BOLESTI

Bok ekipa.. Da se priključim nakratko raspravi....
Zar ne postoji 8 centara u HR gdi se možete besplatno i anonimno testirati na HIV,HEP B I C,Sifilis i gonoreju te cure na hpv..Na ostale bolesti se placa ili ako imate uputnicu je besplatno,a na nalaz se ceka 7-14 dana....Dva su u Zagrebu mislim a ostali su u većim gradovima,bar su meni tako rekli kad sam ih kontaktirao mailom....
 
Pratim neko vrijeme forum i okušao sam se u sportu prvi put prije cca 4 mjeseci s latinom s ege-a (Gemmom) zanima me je li neko od vas dobio šta od cunilingusa odnosno lizanja? Ostalo je bilo po PS-u. *ebe me da nisam pobrao neku gadariju, a sve bez simptoma npr. sifilis i ostala gadna sranja, a ulazim u vezu...
 
Pratim neko vrijeme forum i okušao sam se u sportu prvi put prije cca 4 mjeseci s latinom s ege-a (Gemmom) zanima me je li neko od vas dobio šta od cunilingusa odnosno lizanja? Ostalo je bilo po PS-u. *ebe me da nisam pobrao neku gadariju, a sve bez simptoma npr. sifilis i ostala gadna sranja, a ulazim u vezu...
Ja sam dobio manjak novca u novcanku. Ako te šta brine,a najbolje da se ideš testirat drugog načina nema. Iako mislim da svaka bolest ima simptome neke, ali nisam siguran . Oralni je najmanja šansa da dobis nešto mada postoji šansa. Najveći ti je kod analnog i to pogotovo vrijedi za ove sto ga primaju bez kodnoma i još ak im svrsi neko u pak njemu najbolje da podhitno ide na testiranje za HIV i mani se hobija dok ne dobi rezultate koji su negativni eto neko moje mišljenje.
 
Ja sam dobio manjak novca u novcanku. Ako te šta brine,a najbolje da se ideš testirat drugog načina nema. Iako mislim da svaka bolest ima simptome neke, ali nisam siguran . Oralni je najmanja šansa da dobis nešto mada postoji šansa. Najveći ti je kod analnog i to pogotovo vrijedi za ove sto ga primaju bez kodnoma i još ak im svrsi neko u pak njemu najbolje da podhitno ide na testiranje za HIV i mani se hobija dok ne dobi rezultate koji su negativni eto neko moje mišljenje.

Tuberkulose-Fall in Kufsteiner Bordell: Land startet Aufruf​

Ukratko slučaj tuberkuloze u bodelu u Austriji, država poziva sve kontakte . samo tri dana radila, toliko o sigurnosti poljupca a o oralnom seksu da ne pišem sretno momci.....
 

Tuberkulose-Fall in Kufsteiner Bordell: Land startet Aufruf​

Ukratko slučaj tuberkuloze u bodelu u Austriji, država poziva sve kontakte . samo tri dana radila, toliko o sigurnosti poljupca a o oralnom seksu da ne pišem sretno momci.....
Ako je imala simptome onda nije trebala radit . Ja sam rekao samo da je kod oralnog najmanji rizik svih poznatih bolesti. Najveći kod analnog. Isto sam rekao ako ga strah najbolje da se testira i kasnije da se ne bavi ovim hobijem. Ja nisam rekao da rizik ne postoji uvijek postoji rizik. U cijelom životu postoji rizik. Eto primjer netko ide nekamo i zeleno mu je i postoji rizik da će neka pijana budala proc kroz crveno i skupit ga i čovjek bude stradao ni kriv ni dužan. Onda kad bi tako gledali nitko nebi vozio. Isto postoji rizik kada kamion dođe radi istovar u dućanu da će netko doci i pokrast ga ili ovi šleperi kad spavaju da će im migranti ući u prikolicu ili ga pokrast onda opet nitko nebi vozio . Postoji rijesneje zastit se kolko možeš . Ako oces oralni sa kondomom tražiš sa , ako oces eksperimentirat analno opet se zaštiti ako se neces ljubit a ne moraš ko te tjera . Neće cura naplatit manje zato jer se niste ljubili. Npr ove strankinje uglavnom to nude kao uslugu jer znaju da to zanima neke i sad ako je 200€ sat to je to nece ona tebi naplatit 170€ zato jer se niste ljubili pa ne znam tražiš ju oral sa pa će ti smanjit cijenu jer ti pusi sa. Boli nju uho šta se nje tiče ti možeš i 1 h pricat o tome zasto je trava zelena i zasto je nebo plavo ona će uzet 200€ a to sto nisi jebo tvoj problem.
 
Frendic u vezi par godina, oboje cisti,zdravi, imao dva odnosa sa zaštitom, oral bez. Kod trece (bracni par), trpo sat vremena sa, zavrsio, i oce ona jos malo, kaze muz voli ona bez u picu, i kaze on vec mlohav jedva umocio bez kabanice minutu(rekao im je da je zdrav) ocekivao je logicno onda i od nje,medutim nakon 6mj dobio ranice, plikovi, kad se povuklo dosao na red za test, klamidija,hpv visokorizicni I jos nesto je dobio, prenio i partnerici... Tako da je i ona sve dobila pa se ljecila, i eto ti sranja.
 
Svi vi koji mislite da ne dobijete Hiv nakon 2..3..5 godina a ne testirate se..onda ste stvarno krkani..hiv mozes nosit u sebi godinama a da ne znas da ga imas..
 
Svi vi koji mislite da ne dobijete Hiv nakon 2..3..5 godina a ne testirate se..onda ste stvarno krkani..hiv mozes nosit u sebi godinama a da ne znas da ga imas..
Hiv ima simptome pad imuniteta , proljev , oteklo limfni čvorovi na vratu vrućica . Nisam siguran jel postoji HIV bez simptoma. Morti jedino HPV može bit bez simptoma. Jer ne moguće da netko ima HIV godinama i da se ne liječi dobi AIDS poslje i onda umre. Sa hivom se može 10 let zivit i poslje ide AIDS tako da nevjerujem da netko more imat hiv bez simptoma i zivit 100 let sa hivom
 
Hiv ima simptome pad imuniteta , proljev , oteklo limfni čvorovi na vratu vrućica . Nisam siguran jel postoji HIV bez simptoma. Morti jedino HPV može bit bez simptoma. Jer ne moguće da netko ima HIV godinama i da se ne liječi dobi AIDS poslje i onda umre. Sa hivom se može 10 let zivit i poslje ide AIDS tako da nevjerujem da netko more imat hiv bez simptoma i zivit 100 let sa hivom
Morti u ranoj fazi nema simptoma al kasnije nevjerujem da se ne razve i da netko s tim pozivi 100 let jer kolko znam iz tog se razbije AIDS s kojim se nemre dugo zivit ak se ne liječi
 
Hiv ima simptome pad imuniteta , proljev , oteklo limfni čvorovi na vratu vrućica . Nisam siguran jel postoji HIV bez simptoma. Morti jedino HPV može bit bez simptoma. Jer ne moguće da netko ima HIV godinama i da se ne liječi dobi AIDS poslje i onda umre. Sa hivom se može 10 let zivit i poslje ide AIDS tako da nevjerujem da netko more imat hiv bez simptoma i zivit 100 let sa hivom
Mozes i sa sidom zivit 100 godina..ako se testiras i utvrdis na vrijeme..da simptomi hiva su sve to..ali..to svako moze imat i bez hiva..tako da ako se ne testiras neces znat..danas je sa aidsom moguc normalan zivot..
 
Mozes i sa sidom zivit 100 godina..ako se testiras i utvrdis na vrijeme..da simptomi hiva su sve to..ali..to svako moze imat i bez hiva..tako da ako se ne testiras neces znat..danas je sa aidsom moguc normalan zivot..
Ja sam povedao da se netko ne testira kako ti kazes i da zivi dugo. Mislim da je to nemoguce jer se razvi AIDS i ne liječi se i umre
 
Problem je u tom što većina misli da hiv mogu samo dobiti decki koji jebu decke, mozes bez brige dobiti i od žene koja je pozitivna, zato najbolje sa zaštitnom ići na cure iz oglasnika, jer nikad ne znaš kakvi tuljan ju je jebo i punio prije tebe!
-Najrizičniji su ovi frajeri koji jebu cure ali se paralelno upuštaju i u muški sex.... iz oglasa zovu ove gay dečke koji se obuku u ženu i onda na tu optičku varku "tranny" ih nahvataju i onda im sline po kurcu bez gume i sex bez takav.
Pa drugi dan taj kurac stavi i u pičku neku iz oglasa. I tako rade ekološku katastrofu jbt haha
 
Problem je u tom što većina misli da hiv mogu samo dobiti decki koji jebu decke, mozes bez brige dobiti i od žene koja je pozitivna, zato najbolje sa zaštitnom ići na cure iz oglasnika, jer nikad ne znaš kakvi tuljan ju je jebo i punio prije tebe!
-Najrizičniji su ovi frajeri koji jebu cure ali se paralelno upuštaju i u muški sex.... iz oglasa zovu ove gay dečke koji se obuku u ženu i onda na tu optičku varku "tranny" ih nahvataju i onda im sline po kurcu bez gume i sex bez takav.
Pa drugi dan taj kurac stavi i u pičku neku iz oglasa. I tako rade ekološku katastrofu jbt haha
lol tko jos jebe bez kondoma , nije pravi sex ili ga prima s kondomom lool ,
 
Kondom glavu cuva. Ne znam kako netko moze jebati kurve bez njega. Pa sve ove sto se jebu za lovu osobito strankinje traze da ga navlacis.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh