SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Posjetio danas ovu ljepoticu. Znači uživo meni još bolja nego na slikama. Jako draga i simpatična. Uredna, ima dosta tetovaža, piercing na nekoliko mjesta 😊. Sise sigurno nisu B kako je navedeno u profilu nego solidni C, jako dobro odrađene pa djeluju kao prirodne. Apartman dobro nam poznat u Ulici hrvatskih iseljenika, gdje nije lako naći parking. Engleski ne zna, koristi prevoditelj, ali to mi i nije toliko bitno. Uglavnom, vrlo dobro iskustvo s mladom i jako lijepom curom, za preporuku.
 
Slike su iz nekog drugog doba, kad je pokusala bit picka

Tako je, ako nekome fali Bella brazilka i trazi neku slicnu. Koja je mala, dinamitna, pegla teretanu, mozes je razvalit, a bome i ona tebe. Onda je Laura (ex Sarah) taj tip.

Daniela i Irina to nisu, Laylu nisan prova pa neznan za nju.
Lauru sam je upoznao ovaj tjedan, vrlo je lijepa, mršava, točno kao na videu, možete je pogledati i osobno vidjeti. 😎 moj omiljeni 😻.
 
Slike su iz nekog drugog doba, kad je pokusala bit picka

Tako je, ako nekome fali Bella brazilka i trazi neku slicnu. Koja je mala, dinamitna, pegla teretanu, mozes je razvalit, a bome i ona tebe. Onda je Laura (ex Sarah) taj tip.

Daniela i Irina to nisu, Laylu nisan prova pa neznan za nju.
Lauru sam je upoznao ovaj tjedan, vrlo je lijepa, mršava, točno kao na videu, možete je pogledati i osobno vidjeti. 😎 moj omiljeni 😻.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh