SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Moran ovo napisati kuratisplico jer na prvi pogled Jenifer nebi lipe ni centa platija bez obzira na sve recenzije ovog svita. Uclanjen si nepunih 5 miseci i 400 komentara. Ovo šta je Luka 34 napisa bi potpisa. Danas na EGE Split ima 30 žena kojima bi platila prije nego njoj. Ako si vezan poslom poštujem ali brate mili Jenifer
Na kojih 30 provjerenih misliš? Na one s kosovarskim brojem? 😂😂
 
Ljudi moji, dokurčili ste više sa svađom i pizdarijama. Svak ima svoj ukus, pa i šta da je Hvor napisa šta je napisa, ne vidim potribu da se javljaju pusti "odvjetnici" Kuratog. Eto, meni je izgledom Jenifer nula bodova i ne bi je da mi mukte daje, ali nismo svi isti. Ima ih šta vole mršave, debele, visoke, niske... Ponuda je takva kakva je, a da svi volimo isti tip cure pola ovih oglasa na EGE ne bi bilo.
 
Ljudi moji, dokurčili ste više sa svađom i pizdarijama. Svak ima svoj ukus, pa i šta da je Hvor napisa šta je napisa, ne vidim potribu da se javljaju pusti "odvjetnici" Kuratog. Eto, meni je izgledom Jenifer nula bodova i ne bi je da mi mukte daje, ali nismo svi isti. Ima ih šta vole mršave, debele, visoke, niske... Ponuda je takva kakva je, a da svi volimo isti tip cure pola ovih oglasa na EGE ne bi bilo.
 
Ljudi moji, dokurčili ste više sa svađom i pizdarijama. Svak ima svoj ukus, pa i šta da je Hvor napisa šta je napisa, ne vidim potribu da se javljaju pusti "odvjetnici" Kuratog. Eto, meni je izgledom Jenifer nula bodova i ne bi je da mi mukte daje, ali nismo svi isti. Ima ih šta vole mršave, debele, visoke, niske... Ponuda je takva kakva je, a da svi volimo isti tip cure pola ovih oglasa na EGE ne bi bilo.
Do ovoga nebi ni došlo da se ona dvojica nisu nadovezala i počeli srat ka u stilu koliko si njoj ili ona tebi platila za rezu?
Nisu mi oni odvjetnici,nego očito smo istomišljenici a ne degenerici koji bespotrebno komentiraju
 
Po tvojim komentarima o curama kod kojih nisi bio, i uz to omalovažavaš tuđa mišljenja onih koji su ustvari bili, lako se iščita da ti nemaš pojma o čemu pričaš. Da posjeduješ malo zdravorazumnog razmišljanja, to bi već i sam shvatio, ali jebiga...
Samo da ponovim već napisano otprije
Frustrirani si degenerik i odjebi sa komentarima osim kad kad budeš ima nešto pametno za napisat
Splićo po tvojim komentarima vidim da si neko debelo krme bez puno inteligencije, pa ti mogu reći da ti je mater degenerika rodila.
A ti Almar si pokaza svoju inteligenciju kad si mene spomenia u komentaru koji nema veze sa životom. Isto ka i svi koji vas dvojicu brane bez ikakve potrebe
 
Ljudi moji, dokurčili ste više sa svađom i pizdarijama. Svak ima svoj ukus, pa i šta da je Hvor napisa šta je napisa, ne vidim potribu da se javljaju pusti "odvjetnici" Kuratog. Eto, meni je izgledom Jenifer nula bodova i ne bi je da mi mukte daje, ali nismo svi isti. Ima ih šta vole mršave, debele, visoke, niske... Ponuda je takva kakva je, a da svi volimo isti tip cure pola ovih oglasa na EGE ne bi bilo.
Da je tako nebi se ja javio al jbg
 
Splićo po tvojim komentarima vidim da si neko debelo krme bez puno inteligencije, pa ti mogu reći da ti je mater degenerika rodila.
A ti Almar si pokaza svoju inteligenciju kad si mene spomenia u komentaru koji nema veze sa životom. Isto ka i svi koji vas dvojicu brane bez ikakve potrebe
Slusaj kralju,sudeći po tvojim iskustvima sa eskortom vidi se da nisi baš bistar
Ja san bar bia sa curom,a nisan ko ti prošle godine,kad nisi moga skužit da si jeba transvetita
Tako da sa ovim zaključujem ovu debilna raspravu i idem u noći napad
Popij pivu,izdrkaj ga i odi leć
Hvalaaa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh