SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Haha, a gledaj, taj Brazil doli to je užas, a sigurno tu ima cura koje su dobre i normalne i koje bi možda da upecaju nekog momka i ostale...samo jebiga, mi na njih gledamo (Brazil-južna amerika) ko na neke neodgojedne primitivne debile...iako sam se od nekih Brazilki iznenadia na pristojnosti i manirama. Možda je to europa od njih napravila.
Zvučat ću kao da imam predrasude, ali daleko najbolja iskustva sam imao s curama koje žive po Evropi. A da ipak nije sve tako jednostavno, najbolje je pokazala mala Alana koja je još u Brazilu. Sve je stvar individualnog odgoja, i kod njih i kod nas. Nije sve crno-bijelo.
 
E, ako uspijem doć kod nje, moram joj poklonit "Dalmatinsku kuharicu".... 😂😂😂 Koliko sam shvatio Južnoamerikanke na jelovniku imaju samo varijacije na temu graha i riže... 🤷‍♂️

a zavirija sam joj u teću, bila neka kajgana nije mi bas izgledalo ..... mislim da nije neka kuvarica.... al zato u krevetu

inače ja uvik skoro ručam ili večeram... ako ima šta oko šporeta.... ili im pojedem slatko sta donesem... najdraže mi je kad netko tko je bio prije mene nešto donese pa to .....

inače netko nečisti klime pa moram ja....
 
a zavirija sam joj u teću, bila neka kajgana nije mi bas izgledalo ..... mislim da nije neka kuvarica.... al zato u krevetu

inače ja uvik skoro ručam ili večeram... ako ima šta oko šporeta.... ili im pojedem slatko sta donesem... najdraže mi je kad netko tko je bio prije mene nešto donese pa to .....

inače netko nečisti klime pa moram ja....
Da ti ne utekne zalogaj,mos slobodno stavit jednu točku haha
 
a zavirija sam joj u teću, bila neka kajgana nije mi bas izgledalo ..... mislim da nije neka kuvarica.... al zato u krevetu

inače ja uvik skoro ručam ili večeram... ako ima šta oko šporeta.... ili im pojedem slatko sta donesem... najdraže mi je kad netko tko je bio prije mene nešto donese pa to .....

inače netko nečisti klime pa moram ja....
Hahaha, koji kralj
 
u autu uvik imam dvi torbe alata.... mala za sitne i velika za ozbiljnije.... jednom se tusiram a voda slabo otice.... skinija i ocistija sifon.... dolazi cura nije jos jasno sta je u lavandinu cili oni veliki sifon iz novih tus kada...
Naplatiš li ti to, poslovna strana me zanima. Znam i ja s rukama, a iman i alata 🤣🤣
 
Pozz dogovorio kod brazilke Baby i dosao na adresu joj 5 kat bez lifta i bez klime ona nije sa slika koje mi poslala trazio tusiranje i onda neda lizanje a u drugoj sobi neki drugi jebe kolegicu joj.Ona cijela s modricama i radi preko agencije a pise independent i ne prica engleski ocajna je i ljuta nesta
 
Pozz dogovorio kod brazilke Baby i dosao na adresu joj 5 kat bez lifta i bez klime ona nije sa slika koje mi poslala trazio tusiranje i onda neda lizanje a u drugoj sobi neki drugi jebe kolegicu joj.Ona cijela s modricama i radi preko agencije a pise independent i ne prica engleski ocajna je i ljuta nesta
Pa jesan li ja napisa ima 2,3dana da ju se zaobiđe
Jao jao
 
Naplatiš li ti to, poslovna strana me zanima. Znam i ja s rukama, a iman i alata 🤣🤣

meni je to zafrkancija.... kad su sitni poslovi do 10 minuta... padne stijenka u tusu, pa se ne mogu tusirat... jednom mijenjam žarulju u hodniku a lik meni iza leda prolazi... pokrija glavu majicom .... bit ce mislija gazda od apartmana .... ako čitas ovo javi se....
 
meni je to zafrkancija.... kad su sitni poslovi do 10 minuta... padne stijenka u tusu, pa se ne mogu tusirat... jednom mijenjam žarulju u hodniku a lik meni iza leda prolazi... pokrija glavu majicom .... bit ce mislija gazda od apartmana .... ako čitas ovo javi se....

Hahahahahhahahhah ajde u kurac hahahahahahaahhahahhahaahahhaahahahhahahahahahahahahahah
 
Ovo postaje totalna turska serija, splicani u haremu, zaljubljuju se u kurtizane, kurtizane se zamisljaju u vjencanicama, popravljaju se klime i sifoni, cekam kad ce neko rec jebo moderne bojlere “gorenje tiki” je najbolji za predigru, onda uleti twist plot, dvije u istom apartmanu, modrice, sultan ce bit nezadovoljan, ajte u kurac, ima li koja azijatkinja koji se moze izjebat u guzicu i svrsit joj po faci?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh