SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


odrađena
pravi milf! Mršava i zgodna, umjetne usne i sise - sise čudne pod rukom ali izgledaju savršeno, guzice nema nista.

Osjecaj cjelokupni je koda jebeš napaljenu zgodnu milf susjedu.
Žena uživa skroz, nema ni sekunde požurivanja, ne gura te u sobu odma, pohvatali smo se malo na kaucu u dnevnom.

Pušenje top, pusila mi ga je prvo pod tušom.
Seks strava, žena svršila nabijala se na mene koda sam joj zadnji, cilog me cupala vukla i to je ona vodila glavnu rijec, lagamo se nabijala svrsila i onda mi rekla sad me razvali koliko oces.

Sve u svemu, ko voli milf, preporuke, jako ugodna žena.


E i, stan mali ali novi i jebeno moderno i dobro sređen. I to daje dozu napaljenosti, bilo je polu mračno.
 

odrađena
pravi milf! Mršava i zgodna, umjetne usne i sise - sise čudne pod rukom ali izgledaju savršeno, guzice nema nista.

Osjecaj cjelokupni je koda jebeš napaljenu zgodnu milf susjedu.
Žena uživa skroz, nema ni sekunde požurivanja, ne gura te u sobu odma, pohvatali smo se malo na kaucu u dnevnom.

Pušenje top, pusila mi ga je prvo pod tušom.
Seks strava, žena svršila nabijala se na mene koda sam joj zadnji, cilog me cupala vukla i to je ona vodila glavnu rijec, lagamo se nabijala svrsila i onda mi rekla sad me razvali koliko oces.

Sve u svemu, ko voli milf, preporuke, jako ugodna žena.


E i, stan mali ali novi i jebeno moderno i dobro sređen. I to daje dozu napaljenosti, bilo je polu mračno.
Idem i ja večeras
 

odrađena
pravi milf! Mršava i zgodna, umjetne usne i sise - sise čudne pod rukom ali izgledaju savršeno, guzice nema nista.

Osjecaj cjelokupni je koda jebeš napaljenu zgodnu milf susjedu.
Žena uživa skroz, nema ni sekunde požurivanja, ne gura te u sobu odma, pohvatali smo se malo na kaucu u dnevnom.

Pušenje top, pusila mi ga je prvo pod tušom.
Seks strava, žena svršila nabijala se na mene koda sam joj zadnji, cilog me cupala vukla i to je ona vodila glavnu rijec, lagamo se nabijala svrsila i onda mi rekla sad me razvali koliko oces.

Sve u svemu, ko voli milf, preporuke, jako ugodna žena.


E i, stan mali ali novi i jebeno moderno i dobro sređen. I to daje dozu napaljenosti, bilo je polu mračno.
Ja stvarno odgovorno tvrdim da je ona jedna od najboljih iskustava koje mozes dobiti, vatrenija je od vecine latina, perfektan engleski, voli se zezati na najjace. Ona je MILF, ako se iskljucivo palis na cure od 20, zaobiđi. Još jedna stvar, meni uzivo izgleda bolje nego na fotkama, fotke su joj sa telefona cini mi se, nisu profi i nisu obrađene, i to je njena politika da ne vara ekipu i to bas cijenim, iako sam joj rekao da bi za posao bilo bolje da si stavi neke uređene. Uglavnom, redovan sam gost, i bicu i dalje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh