SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Upravo se vratio od nine ukrajinska agencija al za divno cudo docekala cura sa slike kakva je na slikom takva je i uzivo jako jako mlada al naglasavam jako mlada rane 18 godine stan na 8 katu dosla po mene pred zgradu odjenula kratke uske hlace i topic nije bas diskretna docekala me takva pred zgradom hlace skoro ne pokrivaju nista picic se vidi milijon ljudi okolo prolazi pitala odmah novce odvela me do stana stan jako neuredan razbacan be klimee cim smo presli vrata odmah je krenula sa akcijom oral bezz jako jako dobar jedino me zasmetalo sto nekad malo previse koristi zube skoro me matirala picic jako jako uzak sa velikim usnama ako kome smeta bolje da ne ide nije bas nesko iskusna ali trudila se platip sat ostao sat i 15 minuta sve u svu nelose iskustvo ko trazi jako mladu curu
Jebena i cijena s obzirom da nije brutal cura
 
daj bkte da ne citam unazad 100 stranica, koje su sad aktualne, imal ijedna nova domaca? petak i subotu sam u st. jel živa vatra provjerena?
 
Evo bez zarkazma

Draga SD:

Poslje narancasti i crveni meteoalarmi, guzve po gradu, pišanje turista, dolazak Gattusa, odlazak Perije, loše igre Hajduka i neznam još sta sad meni ne pada napamet, dovezali ste se 407 kurvi u Splitu.

Valjda ste otvorili ege, Croatia i Split i vidili 407 i poceli pisat clanak.

Da ste malo bolje pogledali. Ima sigurno 20 oglasa older then 10 month. Jos sigurno toliko koji su jos malo pa older then itd

Onda imate Elisa koja ima 10. Ona naša stalna brazilka skoro pa 10. Pa mnogo druge po 2 i vise. Pa procitajte forum da na 150 oglasa ruskinja doceka te jedna koja lici Putinovoj mami (evo zarkazam i necu dalje)

E moji dnovinari
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh