SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Frico je imo recenziju od prosle godine, bila je nikky amber. Sad sam se sjetio, ja sam je promasio,al po ovim slikama sada, ne planiram ni da dođe u dbk, ovo je materijal za johhny sinsa il dreeda. Poslala bi me na kirurgiju za 20 minuta haha
dredd drobi ovakve male ali koje podnesu dosta

mala pisa ko fontanica
 
Taman od ove Ele, bezveze...mala smisna ali akcija nikakva. Bj 5 sek odma me zajasila. Udara je zguza, ona ni a ni b, ja za sise ona nemoj, ja da cu je zazvalit ona da se ne ljubi. Svrsija samo da oden ca, pita ona ocemo uru ja da necu i osa


Cekan da se probude druge pa javin dalje...

Eto , po slikama mada ih nema nešto i godinama ako su prave očekiva bi dobru akciju. Još ja da se vozan priko brda i gora uru do nje pa ovako 🫣
 
Pričam sa jednim sa foruma isto oženjen , dugo smo u kontaktu. Kaže da mu se čini da ove EGE posječuju samo oni koji u stvarnosti teško ili nikako do pičke, ili neznaju ili ne ide.. On se u to ne svrstava ( čovik ima stila a posa mu je takav jebe di god stigne ) ja manje ali tu smo. Ovo ako ubodem pravu dođe kao mi kec na desetku Šta vi mislite o tom ?
 
Ja san na ege-u ima mozda sa ovom danas 3 ili 4 losija iskustva, tj vise mutava i bezveze jer su cure izgledale ok...ali jedno 20+ je bilo extra, nesto na prvu, nesto na preporuke
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh