SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Danas sam se odlucija pocastit nakon dugo vrimena
Ima neke cudne tarife cak i postoji 15 min za 50e ali samo sex
Dogovorim 20 min 100e gfe
Prvi put u zivotu da necu zalit niti dan nakon ,cura je predivna ...mlada ,zgodna ,nasmijana , predana 100 posto
Grize ,grebe ,stenje
Pusi do kraja , i jako uska ,stvarno mi nije jasno kako ali je jako uska
Slabo prica engleski ali se trudi postavit klasicna pitanja (odakle si bla bla) i na ista zna odgovorit....pri ulasku u sobu zakljucala je vrata ,u stanu je s jos jednom curom koju sam vidia u odrazu ogledala ali neznam koja je ,nisam tio bit nepristojan
Neznam zasti ali dopustila mi je da joj svrsim usta iako je nakon toga trcala u wc isprat usta ...sve u svemu odlicno iskustvo i definitivno preporucam.
Ne odgovaram u privatne poruke...hvala.
 
ja bio zenska cisto oke nasuprot Fine... pola sata 100 €, cim sam dosa nudi tusiranje ocjenila da sam cist i uredan, trudi se nesluzbeno cavrljat nesto ubada engledsog... krece akcija trudi se jako puno, pusenje bez...pusta sve nidi i ljubljenje i radi sve... moram priznat da je na slikama cak i bolja... iako nije to sad velika neka akcija... vridi probat
 
ja bio zenska cisto oke nasuprot Fine... pola sata 100 €, cim sam dosa nudi tusiranje ocjenila da sam cist i uredan, trudi se nesluzbeno cavrljat nesto ubada engledsog... krece akcija trudi se jako puno, pusenje bez...pusta sve nidi i ljubljenje i radi sve... moram priznat da je na slikama cak i bolja... iako nije to sad velika neka akcija... vridi probat
Ako ne proban neću ni znat..a uvik se vidi razlika kad se slikaju i kad stave video
 
ja bio zenska cisto oke nasuprot Fine... pola sata 100 €, cim sam dosa nudi tusiranje ocjenila da sam cist i uredan, trudi se nesluzbeno cavrljat nesto ubada engledsog... krece akcija trudi se jako puno, pusenje bez...pusta sve nidi i ljubljenje i radi sve... moram priznat da je na slikama cak i bolja... iako nije to sad velika neka akcija... vridi probat
Čim pušta sve dobro je
 
ja bio zenska cisto oke nasuprot Fine... pola sata 100 €, cim sam dosa nudi tusiranje ocjenila da sam cist i uredan, trudi se nesluzbeno cavrljat nesto ubada engledsog... krece akcija trudi se jako puno, pusenje bez...pusta sve nidi i ljubljenje i radi sve... moram priznat da je na slikama cak i bolja... iako nije to sad velika neka akcija... vridi probat
Jel jaka uživo atributi, vidim dupe na slici mislim da sidi na 2 stolice
 
Jel jaka uživo atributi, vidim dupe na slici mislim da sidi na 2 stolice
je dupe je top, najbolje na njoj, trbuh isklesan i sise silikoni dobre... ima neke fleke po ledima nemos ne vidit... ka da se udara steroidima 🤣 ... lice oke malo otecena od silikona ovde ga je izfotosopirala max... ali je rekla a zaboravio sam napisat da je do cetvrtka tu i mislim da u stanu jos ima neka cura
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh