SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo da se javim kako sam i reka. Mia je top. Uzeo 30 minuta, cura nasmijana vesela lipa ko slika. Problem u početku jer ne zna dvi riči engleskog pa smo na Google translate malo komunicirali. Čim sam je na prvu vidio odmah u glavi da stanem na kočnicu da me ne spraši nakon 10 minuta. Maženje, ljubljenje na krevetu ona da će staviti kondom ja stopirao. Nakon 15 minuta uživanja u milovanju i gledanju u prekrasno tijelo i facu krenemo na posao. Oral sam zaustavio nakon 2 minute da ne svršim. Sex 2 poze i gotov tako da sam trebao još 5 minuta je maziti i ljubiti. Jebiga kad svršim nije me više briga. Uglavnom cura je super za preporuku prekrasna ali je sranje šta sutra ide dalje. Zorane imaš još 2 sata i gotovo 😂
 
Evo da se javim kako sam i reka. Mia je top. Uzeo 30 minuta, cura nasmijana vesela lipa ko slika. Problem u početku jer ne zna dvi riči engleskog pa smo na Google translate malo komunicirali. Čim sam je na prvu vidio odmah u glavi da stanem na kočnicu da me ne spraši nakon 10 minuta. Maženje, ljubljenje na krevetu ona da će staviti kondom ja stopirao. Nakon 15 minuta uživanja u milovanju i gledanju u prekrasno tijelo i facu krenemo na posao. Oral sam zaustavio nakon 2 minute da ne svršim. Sex 2 poze i gotov tako da sam trebao još 5 minuta je maziti i ljubiti. Jebiga kad svršim nije me više briga. Uglavnom cura je super za preporuku prekrasna ali je sranje šta sutra ide dalje. Zorane imaš još 2 sata i gotovo 😂
Sutra putuje? Ne odgovara mi na poruke slao sam na oba broja
 

Momci,dali je itko bio kod ove dame
Sisa za ubiti čovika,za 100e(30min) mi kaže da puši bez kondoma i daje svrašavanje u usta
Jeli neko bia kod nje,pa da podijeli iskustvo?

Bio sam kod nje dva puta, jednom na trsteniku u neboderu i jednom na žnjanu pored sea wolfa, iskreno ništa specijalno bez puno truda te odradi, slabo il nikako prica engleski, reka bi 3/5 ocjena
Izvlači se na lipo lice i dobre sise kako si reka
 
Bia san sad kod ove,milf stvarno savrsenog tijela,sve utegnuto,sise cvrste,stvarno vrh iskustvo za preporucit.Pusenje s gumicon(sta meni ne smeta) odlicno,poze koje oces.U pauzi masaza opusteno sve,engeski nula ali nije za zamirit kad odradi posa super.Ako koga jos sta zanima neka se javi privv
 
Bia san sad kod ove,milf stvarno savrsenog tijela,sve utegnuto,sise cvrste,stvarno vrh iskustvo za preporucit.Pusenje s gumicon(sta meni ne smeta) odlicno,poze koje oces.U pauzi masaza opusteno sve,engeski nula ali nije za zamirit kad odradi posa super.Ako koga jos sta zanima neka se javi privv

Moga bi se počasti ako je tako...
 
Bas javi. Jesi je pita da posalje sliku?
Ne,ja se lipo javia pozdravia,
Ona ni A ni B 100 30min
I ja ju pitan kao polupitanje nisi fejk,tvoje slike jel?
A ona ka da san ja istraumatiziran decko i da san ja fejk..još piše u profilu jača četvorka sise,gledan slike jedva trice ima
Al nevirujen da ću ic kod nje
Pošto joj je stav bia poludrzak
Ima i drugih za 100e,lipo ti napisu šta sve dobiješ u cijenu
 
Pozdrav, ima li neka legit od 18-25god , ili gdje mogu naci legit po mogucnosti da je iz splita, placanje cashom?
 
Ajde bas mi je drago da si procita na vrime..
Bar nesto dobro u toj prici...u meduvremenu san dobija jos par odgovora...



Ove dvi nisu same u stanu...druga ide za 100 jevreja...a vjerojatno ni ova treca nije sama jer kad san pita jel sama komunikacija je prestala




Mislim da je to to od mene za sada pa kad bude akcije javim se opet...
care bio sam kod cibly ona je bila na vocnom trgu i sama je bila u stanu i sve je bilo odlicno ponovo cu otic kad dođe prica malo engleski vecinom portugalski al jee zenska top
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh