SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bio upravo u nje. Cura je petite boginja. 19 godina, tako da je tijelo savršeno, trudi se, dobar bj. Ako treba cuvat DNK od osoba za kloniranje ona je u top kandidat. Nezna engleski, prevoditelj, ali je mlada pa ce naucit. Prica taljanski i francuski.
Ostaje do 13.5. Trenutno je na Pjaci ( najgore mijesto za bit za vrijeme sv duje. ), ali mislim da sutra mjenja lokaciju na gripe.
 

Bio upravo u nje. Cura je petite boginja. 19 godina, tako da je tijelo savršeno, trudi se, dobar bj. Ako treba cuvat DNK od osoba za kloniranje ona je u top kandidat. Nezna engleski, prevoditelj, ali je mlada pa ce naucit. Prica taljanski i francuski.
Ostaje do 13.5. Trenutno je na Pjaci ( najgore mijesto za bit za vrijeme sv duje. ), ali mislim da sutra mjenja lokaciju na gripe.
A zato se nije pojavila na zakazani outcall 🤣
 

Bio upravo u nje. Cura je petite boginja. 19 godina, tako da je tijelo savršeno, trudi se, dobar bj. Ako treba cuvat DNK od osoba za kloniranje ona je u top kandidat. Nezna engleski, prevoditelj, ali je mlada pa ce naucit. Prica taljanski i francuski.
Ostaje do 13.5. Trenutno je na Pjaci ( najgore mijesto za bit za vrijeme sv duje. ), ali mislim da sutra mjenja lokaciju na gripe.
Evo sam bio kod Anitte sonoĉ i mogu potvrditi da je cura starno lijepa, tko voli male petite cure! Trenutno je kod Narodnog Trga, rekla je da ostaje mjesec dan. Engleski joj je jako slab pa smo koristili prijevod! Može oral bez ako si čist, počeli u cowgirl i kontrolira sam se sve dok mi nije dala nekoliko laganih polubaca, morali smo stati i promjeniti pozu jer me vrlo lako tim činim mogla matirati! Završili smo u doggie, cura je tako mlada i jebizovna da se i nemora baš truditi da bi te uzbudila, if you know what i mean! Dovoljno ju je pogledati i mali je spreman. Tarifa za 30/100.
 
Vratila se Bella u grad i napokon dosla na red kod mene, dosad uvik bi je miomisa nekako. Rec cu samo da sve pohvale koje je dobila ovdi na forumu su zasluzene.

Od kad san usa unutra ona nasrnula na mene, mislia ja to ce trajat par minuta ili jednu dvi poze pa ce odustat ka i ostale. Ma kakvi mala jednostavno ne usporava. U pola sata me izmorila vise nego ove ostale u uru vrimena. Prava vatrena latina.

Kaze da je u St jos samo par dana pa bi trebalo ponovit pri nego ide ca.
Točno to,al ja san kapitulira nakon 15 min 😆
 
Pozdrav,jel netko bio kod dobro poznate Scarlett?
Mislim se nju,Bellu ili Carlu Martins vidim da je tek stigla?Sta mislite sta je best buy iako su sve 3 top po recenzijama
 
Ekipa, vratila nam se Luna (Melinda) u grad. Sisata s tetovažom poljupca na guzi. Upravo odradio, a tu je samo danas jer sutra ide za Zadar. Zato o nije stavila oglas, a ko ima broj nek ne propusti jer vrijedi svaki euro.
 
Evo taman sam doša doma pa da napišem recenziju za Lunu. Inače stavim link od profila, ali profil nije aktivan tako da ćemo ovaj put bez toga.
Uglavnom, dolazi mi poruka od nje da je u Splitu i da će bit tu samo danas jer sutra ide za Zadar, pa ako sam raspoložen za doć. Nije mi trebala dvaput reć, već sam se krenio spremat, šalje ona poruku da ako mogu uzet kondome jer nije stigla. Nema problema, uzimam kondome i bombonjeru za poklon i eto me.
Uglavnom, jako lijepa cura punijih usana, velikih prirodnih sisa, jako dobre guze kao i većina "latina", s crvenom tetovažom poljupca na desnom guzu 😘. Jako uredna, mirišljava, ajme... Nisam znao di bi zabio glavu, malo među sise, malo među guzice, pa u picu. Jedna od lipših pica, s guštom sam je lizao. Izmijenili 3-4 poze i kapitulacija. Jbg, predobra je, nisam mogao izdržat. Nudi tuširanje prije i poslije akcije uz čisti ručnik. Sve za pohvalu i preporuku. Još večeras je tu pa ako budete imali sreće...
 
Evo taman sam doša doma pa da napišem recenziju za Lunu. Inače stavim link od profila, ali profil nije aktivan tako da ćemo ovaj put bez toga.
Uglavnom, dolazi mi poruka od nje da je u Splitu i da će bit tu samo danas jer sutra ide za Zadar, pa ako sam raspoložen za doć. Nije mi trebala dvaput reć, već sam se krenio spremat, šalje ona poruku da ako mogu uzet kondome jer nije stigla. Nema problema, uzimam kondome i bombonjeru za poklon i eto me.
Uglavnom, jako lijepa cura punijih usana, velikih prirodnih sisa, jako dobre guze kao i većina "latina", s crvenom tetovažom poljupca na desnom guzu 😘. Jako uredna, mirišljava, ajme... Nisam znao di bi zabio glavu, malo među sise, malo među guzice, pa u picu. Jedna od lipših pica, s guštom sam je lizao. Izmijenili 3-4 poze i kapitulacija. Jbg, predobra je, nisam mogao izdržat. Nudi tuširanje prije i poslije akcije uz čisti ručnik. Sve za pohvalu i preporuku. Još večeras je tu pa ako budete imali sreće...
Bolja ili gora od Sofie?
 
Evo taman sam doša doma pa da napišem recenziju za Lunu. Inače stavim link od profila, ali profil nije aktivan tako da ćemo ovaj put bez toga.
Uglavnom, dolazi mi poruka od nje da je u Splitu i da će bit tu samo danas jer sutra ide za Zadar, pa ako sam raspoložen za doć. Nije mi trebala dvaput reć, već sam se krenio spremat, šalje ona poruku da ako mogu uzet kondome jer nije stigla. Nema problema, uzimam kondome i bombonjeru za poklon i eto me.
Uglavnom, jako lijepa cura punijih usana, velikih prirodnih sisa, jako dobre guze kao i većina "latina", s crvenom tetovažom poljupca na desnom guzu 😘. Jako uredna, mirišljava, ajme... Nisam znao di bi zabio glavu, malo među sise, malo među guzice, pa u picu. Jedna od lipših pica, s guštom sam je lizao. Izmijenili 3-4 poze i kapitulacija. Jbg, predobra je, nisam mogao izdržat. Nudi tuširanje prije i poslije akcije uz čisti ručnik. Sve za pohvalu i preporuku. Još večeras je tu pa ako budete imali sreće...
E golemo,al vi bas idete dole medju noge glavom? Mislim,lizat? Kako? Ja ne mogu, nema sanse,tj nemam hrabrosti,eto to je to
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh