SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Idem kupit drugi i broj i mob
ne treba ti dva moba, dovoljna ti je samo druga sim kartica. Instaliras whatsapp business (ili instaliras dvojni whatsapp), privremeno umetnes drugu sim karticu (ili ju samo nadodas uz postojecu ako ti mob podrzava dual sim) i registriras whatsapp s tim brojem nakon cega mozes natrag vratit glavnu sim karticu. I onda samo uredno koristis zasebni whatsapp za kurve, a za sve ostalo koristis glavni whatsapp
 

Jel neko stvarno bio kod nje?
Mene trazila da posaljen qr kod bonova, 2 prijatelja isla na lokaciju. Trazi da kupe bon u Tomija pa da isaraju tocke na kodu i posalju "joj". Kada posalju onda ce "doci" do Tomija. Jedan posla od 5€ i napisa joj por da ce ostalo dobit na ruke, samo da vidi. Kaze eto me silazim...legenda kaze da jos uvik silazi 😂

Nadji neku na EGE...
 
Konačno odradio Lorenu! Inače su moj tip cure još bujnije, ali Lorena mi je od trenutne ponude u Splitu bila najprivlačnija. Apartman u Gundulićevoj, zadnji kat, sama je. Doček u sexy rublju, GFE, ljubljenje, sve kako treba biti. Uredna je, izlizao sam je pošteno u nekoliko poza, od 69 do "Pisces". Uzeo sam pola sata, nije pristala na 2 svršavanja, a ja kod pušenja osjetio da ću svršit, pa ga izvadio i svršio u ruku dok sam je ljubio. Nakon minut ja odglumio da se moram malo napit vode u WC, pa otišao oprati ruku i miška, i onda natrag u akciju. Kod ovako sitnijih cura mi je super šta je možeš vrtit, radit s njom šta te volja. Lagana je pa sam se osjećao ka snagator 😅. Reverse cowgirl, misionarka i doggie za kraj. 2 pucnja, usluga jako dobra, preporuka svima. Još sutra je tu, a u ponedjeljak ujutro ide ća.
Već duže vrime čitam pa da se i registriram. Nov sam u ovome. Prekjučer sam se dogovori s ovom Lorenom za večeras. Ali sam jučer odusta i pita je jeli može za utorak navečer. Dobi sam odgovor "anytime you want" i opet adresu i cijene i da se samo javim 20min prije, što mi je odmah bilo sumnjivo, a sad vidim da je u Šibeniku. Pa jeli problem napisat još sam tu do ponedjeljka. Možda bi mi taj njezin pokuša uvalit neku drugu..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh