SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sabrina


Možda sam pristran malo ali najbolje iskustvo ikada... Ako niste u formi za otuć barem vrata - prva voda - vrata nije za vas...
Dok ova ne dodje


Jeli ova tvoja Sab direktno odg ili ag?
 
Sabrina


Možda sam pristran malo ali najbolje iskustvo ikada... Ako niste u formi za otuć barem vrata - prva voda - vrata nije za vas...
Pih... od kapije do rampe i nazad bez stat
 
Pozdrav ekipa. Ima li ko iskustva sa ovom damom. Nek napiše koju rić da sad ne kop po recenzijama. Hvala
Najbolje pušenje u životu i puši bez, vidi se da zna znanje samo dođi uredan i čist i jaja će ti sukljat
 
Bio u Lorene, prekrasna cura. Slike malo varaju, uzivo ljepsa, sitnija i vitke gradje. Ugodno me iznenadila kada je otvorila vrata. Pravi GFE dozivljaj, ljubi se, ljubi te. Lipe, pune socne usne. Lagani ples i mazenje. Akcija ludilo, bj bez. Tehnika super, od zvukova, nacina, ide do kraja. Sex odlican, kad preuzme inicijativu nabija se i vrti dupetom. Nekoliko poza za kardio vjezbu. Ugodna i za razgovor, priko translatora. Tu je do nedilje pa ko voli nek izvoli. Moje preporuke
Daj posalji broj
 
E sad se postavlja pitanje ko je koliko mjerodavan i koga poslušat kad da recenzije🤔😅 iako najbitnije je okvirno znat jeli prevara ili ne i koliko je predana poslu ili te nadrkano odradi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh