SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Hvala na info, nego s plavog oglasnika mi spanjolka nudi 20mon 80e 30min 100e 1 pucanj, 1h 180e ilocka 18 split. Jel bio tko?
 
Gdje je nestala bila je ovamo ima par miseci Daniela manja cura ima velike sise prirodne bila je sa nekom curom u stanu u prizemlju se nalazila velike sise manja je bila dobro pušila
 
Nalazi se poljicki put 6.....prika platio 20 e aircash pa se nije javljala....kada je dobio,isa kod nje,bila drogirana,i dok je dera neka druga usla u stan....
Pa dobro dok je druga onda ok, ja to vidin ka moguci trojac 😎 a Antonela je "sad" na Lovackom putu (ako pricamo o istoj)

S tim da mozete primjetiti oglas od te Antonele i Anna Golub kako je slicno formiran...
 

Bella kaže da bi došla u Split ako dobije poziva... Sad je na Malti i kaže loš posao...

Vojsko galantarska ajmo po poruku
 
Nakon što sam jučer odradio Miu, iduća na wishlisti je Gabriela. Jel bio itko? Sve mi se čini da ću i ja prestat pisat recenzije i privatno vam odgovarat na poruke jer nitko ne piše o svojim iskustvima. Meni je nevjerojatno da nitko nije napisao recenziju za Miu, a popunjena je s terminima. Smisao ovog foruma je da svojim iskustvima pomažemo jedni drugima.
Dolje je link za Gabrielu pa se nadam da će netko podijeliti svoje iskustvo. Ako ne, ja ću otići kod nje, a dojmove ću zadržati za sebe.

 
Nakon što sam jučer odradio Miu, iduća na wishlisti je Gabriela. Jel bio itko? Sve mi se čini da ću i ja prestat pisat recenzije i privatno vam odgovarat na poruke jer nitko ne piše o svojim iskustvima. Meni je nevjerojatno da nitko nije napisao recenziju za Miu, a popunjena je s terminima. Smisao ovog foruma je da svojim iskustvima pomažemo jedni drugima.
Dolje je link za Gabrielu pa se nadam da će netko podijeliti svoje iskustvo. Ako ne, ja ću otići kod nje, a dojmove ću zadržati za sebe.

Ja cekan da mi potvrdi termin tj da procita poruku, ali skeptican san da nije ona na lokaciji. Tribali smo se nac oko 15-16 tako smo jucer dogovarali
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh