SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel bio itko kod ove?
Djeluje mi jako dobro, a u pristupačnu cijenu uključeno je dosta toga.
 
Trumbiceva obala 5

Oglasi za Molli, Renata, Sky i ko zna koja jos sa ukrajinskim brojem. Cura dogovorila u 11 pa pomakla u 12 pa u 12ipo da bi otvorila "Ana" cca 1.75m 75/85kg, srednje duga crna kosa, engleski prica ok i ponudila u 12:40 po ure/150e sa jednim svrsavanjem, jer u 13 ima drugog klijenta a njega ne moze odgodit...

Nije nezavisna, ne smi od agencije nista sama, ni broj svoj dat...

Ako doticni cita evo da zna i da se ne nada oglasu 😊
 
Trumbiceva obala 5

Oglasi za Molli, Renata, Sky i ko zna koja jos sa ukrajinskim brojem. Cura dogovorila u 11 pa pomakla u 12 pa u 12ipo da bi otvorila "Ana" cca 1.75m 75/85kg, srednje duga crna kosa, engleski prica ok i ponudila u 12:40 po ure/150e sa jednim svrsavanjem, jer u 13 ima drugog klijenta a njega ne moze odgodit...

Nije nezavisna, ne smi od agencije nista sama, ni broj svoj dat...

Ako doticni cita evo da zna i da se ne nada oglasu 😊
Puno para za takvu frku na brzinu 😆,a i vjerojatno nije nešto
 
Ambar, Samanta i Barbara oglasi


Posaljete poruku, automatski odgovor da nije tu ali ima priju koja radi 30min-100e i 1h-160e. Posalje vam slike prije. Uzea po ure.


Apartman malo povise Kaurija, iza hotela. Znaci od svih usluga pisi propalo. Ja dogovorija tusiranje prije s njom, oral, sex, zvaljenje i sve ostalo sta vole mladi...

Docekala me cura 1.6m / 70~75kg pretpostavljam napumpano dupe i sise. Aj kad san vec tu, bar da me zadovolji ako nista drugo. Dobija samo oral sa gumicom, ne zeli bez koje je trajalo 10sec i jahanje. Neda se ljubit, dirat sise, nista. Zenska iz Venecuele navodno, engleski ne zna ni beknit. Najgorih po ure ikada jos od osnovne skole prije milijun godina. Nisan ni tusiranje dobija. Vi kako ocete, mozda vam bude bolje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh