SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jbg u Zagrebu je ponuda stvarno za past na dupe,ja isto neznam domaće cure a znam da ih ima i to dosta , al jednostavno ne družim se više s ljudima iz tih krugova zbog obitelji naravno i jbg ,al proba ću se ubacit indirektno
 
Ja san Elisu vise puta izbuba. Top mi je ona i nekako smo navikli jedno na drugo.
Reka san joj kako je ljudi vole, pa ne pitala ocu nac nekog da je dvojica izbubaju. Eto, ako neko oce nek se javi.
 
Dominantna boginja je duže vrijeme u Splitu. Barem se tako vodi na ege. Jel mislite da joj dolaze s obzirom na visinu odštete za 1h. Jel netko uspio srušiti niže za druženje. Tko je bio a neće da prizna?
 
Dominantna boginja je duže vrijeme u Splitu. Barem se tako vodi na ege. Jel mislite da joj dolaze s obzirom na visinu odštete za 1h. Jel netko uspio srušiti niže za druženje. Tko je bio a neće da prizna?
Sigurno da dolaze,ima nas bogatijih i siromasnijih,ali lik sa prosjecnom placom ce 2 puta razmislit...500 e za sat nije malo bogme,nekome pola place,nekome 70 posto....
 
Bia san i 4 5 puta.po meni najbolja zbog loše ponude u splitu
Ja sam bio sigurno 6 , 7 puta kod nje. Za mene je ona sigurno broj jedan u Splitu. A i bolja mi je od većine kod kojih sam bio i izvan Splita. Jer kakvih sam iskustava imao za 200 eura ona je top topova i tko ode kod nje neće požaliti.
 
Ja se druzija sa Elise, ura vrimena odradili zajedno tusiranje, bj, nekoliko poza. Cisto, uredno. Odmor i prica na poluvrimenu, zabija gol u oba poluvrimena. Zenska top, totalno se posvetila. Mazi se, grli, ljubi, na kraju masaza. GFE 100% Drago mi je da smo i popricali o svemu i svacemu. Jedna od rijetkih ako ne i jedina koja prica 6+ jezika. Trenutno #1 na mojoj listi i rado cu je opet posjetit.
Elisa je odlicna, sad o njenom izgledu mozemo pricat, nekima se svidja nekima ne, vidia san svakakve komentare, meni je osobno dobra. Ali sta se tice usluge tu je vrh, zena se stvarno potrudi da ono vrime sta provedes s njom da se osjecas ko kralj.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh