SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo jedne plavuše.... Kolumbika

Dvi zanimljivost
- govori engleski - fala bogu
- prvi put da je neka mlađa u živo neg na slikama


smještena na spinutu.... u lipom novom stanu...

Jako simpatična i nasmijana, naučila je i nešto naših riči pa je bio show...
Daje sve od sebe ako i vi date nešto njoj
Guze su dosta velike ima se za pomučit...

Kaže da joj dolazi dosta mladih 18-22 godine , da joj plaćaju i u kovanim.. da ju to iznenađuje za razliku od zagreba gdje su malo stariji

Preporuka za one + 25

tu je do nedilje , tko misli nešto ovo je dobar izbor zbog sexa, smijeha i engleskog

Klima je loše puhala vjerojatno zašporkane mrežice pune prašine ali su bile visoki plafoni nije se moglo dobavit sa stolice.... tuš kada standardno začepljena od busa kose i sitnih dlačica kad se briju to smo riješili ...

Naučija sam je kad dođete da vam kaže: Pare na sunce ....
Koliko je ura vremena? Sad je trenutno u dubrovniku
 
Ova je cura,ok. Ide za zg iduci tjedan,samo ne zna engleski. Pa se mora preko prevoditelja sporazumit. Uredna,zgodna. Fina guza,sisa ok
 
Jedan posjet od prošlog tjedna


Top cura, 180cm , manekenski tip... izlazi na evente i večere , priča engleski
Brazilka koja nema veze za brazilom jer su joj baba i dida njemac i talijanka

Kad je bila u Šibeniku privela je policija, mislim da prespavala u policiji.. koji show... uzeli joj papire nije mogla otić... platila i neku kaznu.....

nije joj baš sjela Hrvatska, ali rekla da će se možda vratiti na ljeto..... čuvajte pare za 3-4h čak možda i večera s njom isplati se ....
 
Ova je cura,ok. Ide za zg iduci tjedan,samo ne zna engleski. Pa se mora preko prevoditelja sporazumit. Uredna,zgodna. Fina guza,sisa ok
Ako idete kod nje pazite se kamera u stanu ispod... neki odvjetnik...

Jesi primjetio kvrge na guzama, kao da je operirala kukove... pripa sam se kad sam taka da nije muško...

Dobro iskustvo s obzirom da ima 24 godine i da dopušta sve za razliku od drugih... mršava je dosta možda 45-47kg pa tko voli je podignuti na svoja prsa idealna prilika...
 
Ako idete kod nje pazite se kamera u stanu ispod... neki odvjetnik...

Jesi primjetio kvrge na guzama, kao da je operirala kukove... pripa sam se kad sam taka da nije muško...

Dobro iskustvo s obzirom da ima 24 godine i da dopušta sve za razliku od drugih... mršava je dosta možda 45-47kg pa tko voli je podignuti na svoja prsa idealna prilika...
Da,ima kvrge. Hahaha,al je prelijepa u picku materinu. Malo cudno miriše,to mi je cudno bilo. I bj je onako 7/10
 
Jedan posjet od prošlog tjedna


Top cura, 180cm , manekenski tip... izlazi na evente i večere , priča engleski
Brazilka koja nema veze za brazilom jer su joj baba i dida njemac i talijanka

Kad je bila u Šibeniku privela je policija, mislim da prespavala u policiji.. koji show... uzeli joj papire nije mogla otić... platila i neku kaznu.....

nije joj baš sjela Hrvatska, ali rekla da će se možda vratiti na ljeto..... čuvajte pare za 3-4h čak možda i večera s njom isplati se ....
Priveli je, ne moš vjerovat .... Mora bit da su panduri htjeli jebat mukte pa nije dala.
 
Nego meni nije jasno zašto ove ku*ve stave strani broj koji nije povezan sa WhatsAppom pa ne odgovaraju na pozive ni poruke
Cisto jebanje u mozak
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh